انوشیروان محسنی بندپی عصر شنبه در آیین افتتاح و بهره برداری از ۳۹۹ طرح صنعت، معدن و تجارت استان تهران که به صورت ویدئو کنفرانسی انجام شد اظهار داشت: ایام الله دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است که دستاوردهای نظام و انقلاب را به مردم اعلام کنیم و مفتخر هستیم که امروز و همزمان با […]

انوشیروان محسنی بندپی عصر شنبه در آیین افتتاح و بهره برداری از ۳۹۹ طرح صنعت، معدن و تجارت استان تهران که به صورت ویدئو کنفرانسی انجام شد اظهار داشت: ایام الله دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است که دستاوردهای نظام و انقلاب را به مردم اعلام کنیم و مفتخر هستیم که امروز و همزمان با چهل و دومین سالگرد شکوهمند انقلاب طرح های مطلوبی را به بهره برداری برسانیم.

به گزارش فرتاک نیوز، محسنی بندپی با بیان اینکه دستاوردها و پیشرفت های علمی، فناوری و نظامی که امروز در کشور و توسط اندیشمندان و محققان کشور حاصل می شود بسیار افتخارآمیز بوده افزود: در حال حاضر محققان در بسیاری از زمینه ها برای کشور حرف برای گفتن باقی گذاشته اند.

استاندار تهران با بیان اینکه ۳۹۹ پروژه امروز با بیش از ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار در استان تهران به بهره برداری رسیده اند گفت: یکی از دستاوردهای بسیار خوب در کشور و بالاخص در استان تهران اجرای طرح شهید سلیمانی بود و توانستیم از طریق این طرح هوشمندانه شرایط بیماری را تا حدود زیادی کنترل کنیم.

وی عنوان داشت: در سال ۹۹ تعهد اشتغال ۹۶ هزار نفری را داریم که تاکنون بیش از ۹۵ درصد آن محقق شده و در حوزه شهرک های صنعتی شاهد یک تحول بزرگ هستیم که شرایطی فراهم شده است که می توان تا در این حوزه تحرک و پویایی را شاهد بود داشته باشیم.

محسنی بندپی گفت: طی سال جاری مصرف برق صنعتی با ۱۰ درصد رشد همراه بوده که نشانه پای کار بودن و چرخیدن چرخ های کارخانه ها و صنایع می باشد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف محموله شکر قاچاق در گیلانغرب

وی در ادامه در خصوص ممنوعیت سفر به استان های شمالی نیز بیان داشت: سفر به استانهای شمالی مازندران، گیلان و گلستان و و نقاط بحرانی دیگر از لحاظ کرونا ممنوع است و در این زمینه هیچ گونه مجوز ترددی صادر نخواهد شد.