در پی حواشی ایجاد شده در اردوی استقلال بعد از برد مقابل نساجی مازندران محمود فکری سرمربی آبی ها امروز تصمیم گرفت به ساختمان باشگاه برود و با احمد مددی مدیرعامل جلسه ای را برگزار کند. در پایان این جلسه فکری هنگام خروج از باشگاه در جمع خبرنگاران حضور یافت و صحبت هایی را درباره […]

در پی حواشی ایجاد شده در اردوی استقلال بعد از برد مقابل نساجی مازندران محمود فکری سرمربی آبی ها امروز تصمیم گرفت به ساختمان باشگاه برود و با احمد مددی مدیرعامل جلسه ای را برگزار کند. در پایان این جلسه فکری هنگام خروج از باشگاه در جمع خبرنگاران حضور یافت و صحبت هایی را درباره مسائل پیش آمده مطرح کرد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

**جلسه‌ام با مددی بر سر مسائل مالی بود

جلسه‌ای که الان با آقای مددی داشتم بیشتر در مورد مشکلات مالی و پشتیبانی بازیکنان بود. یک سری اختلاف نظر بین بازیکنان و باشگاه بوده است. اینکه بازیکنان چه مقدار از مطالبات خود را دریافت کردند و چقدر تا اینجای رقابت ها طلبکار هستند.

**مددی قول داد این هفته سر تمرین بیاید

در این جلسه احمد مددی قول داد این هفته سر تمرین بیاید تا ارتباط‌ها بیشتر، بهتر شود. همه یک مجموعه هستیم و مکمکل یکدیگر هستیم. نتیجه‌ای که می‌گیریم باعث موفقیت همه می‌شود، همه در یک کشتی نشسته‌ایم و باید سوء تفاهم‌ها برطرف شود.

**نبود ارتباط میان سرمربی و بازیکنان؟

این بیشتر ساخته ذهن شما دوستان است. چنین چیزی نبوده است که بخواهیم تکذیبش کنیم. برخی افراد کارشان را خوب بلدند انجام بدهند و انجام می‌دهند. آنها توجهی نمی‌کنند که من تکذیب کنم یا نکنم و من هم به این مسایل توجهی نمی‌کنم. از هواداران می‌خواهم به این شایعات و دروغ‌ها توجهی نکنند. این‌ها افرادی هستند که هر روز یک مساله درست می‌کنند.

**هر کاری می‌کنیم داستان می‌شود

داستان همان قوم‌هاست، هرکاری کنیم داستانی درست می‌شود. باید مشکلات مالی بازیکان برطرف شود. مشکلات پشتیبانی برطرف شود. اختلاف نظر‌ها در پرداختی‌ها هم باید حل شود. اختلافی بین قرارداد با مدیریت قبلی باشگاه هم بوده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وزارت نفت ۲۹۰ میلیون دلار در اورامانات و کنگاور سرمایه‌گذاریمی‌کند

**اختلاف پرداختی‌ها نباید زیاد باشد

باشگاه در حال بررسی پرداختی‌هاست تا هم پرداختی‌های فصل قبل و هم پرداختی‌های این فصل انجام شود. به نیم فصل رسیدیم و پرداختی‌ها باید به ۵۰ درصد برسد. باشگاه استقلال همیشه کمی از پرداختی‌ها عقب بوده و این را من و بازیکنان می‌دانیم اما اختلاف پرداختی نباید زیاد باشد.

**هیات مدیره می‌خواهد مشکلات حل شود؟

من را زیاد وارد بحث هیات مدیره و این داستان‌ها نکنید بهتر است. دیروز شما دیدید ما رکورددار مالکیت بازی هستیم. بحث پاس دادن، نظم دفاعی و حمله خوب هستیم و رکورد خودمان را شکاندیم. دوستان الان دنبال داستان‌های دیگری هستند و الان این بحث ‌ها دمده شده بحث‌های نداشتن تاکتیک و اینا از ببین می‌رود و انشالله بازیکنان و کادرفنی حواس‌شان حمع باشد ، مدیران باشگاه و هواداران هم حواس‌شان جمع باشد.

**هواداران بازیچه دست برخی نشوند

از شروع فصل در صدر جدول بوده‌ایم البته آنچه من و کادرفنی می‌خواهیم هنوز اتفاق نیفتاده و تیم روز به روز هفته به هفته شرایط بهتری پیدا می‌کند من به این چیزها قانع نیستم و بیشتر و بالاتر را می‌خواهیم. در کنار نتیجه‌گیری ، هواداران بازیچه دست برخی نشوند متاسفانه در این چند وقت بازیچه شده‌اند و باید مدیران حمایت بیشتری کنند و ما هم تلاش بیشتری کنیم.

**لیست مازاد نداریم

بازیکن مازاد نداریم. لیست خرید به باشگاه داده‌ام تا به بازی‌های آسیایی برسیم. همه بازیکنان را نیاز داریم. اگر بتوانیم بازیکنان مد نظرمان را بگیریم خوب است. هم در فهرست زیر ۲۳ سال و هم در فهرست بازیکنان بزرگسال جا داریم و برای این فصل با تکمیل لیست جذب بازیکن کافی است و باید ببینیم برای فصل های بعد هستیم یا نه.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
به صدا در آمدن آژیر خطر کرونا با افزایش تعداد مبتلایاندرکرمانشاه

**پاسخ به شایعات درباره دیاباته

دیاباته عکس مصدومیت و ام ار آی هست و در عکس که نمی‌توانم پارگی به وجود بیاورم یا نه امروز هم به تمرین آمد اما چون در سالن تمرین می‌کردیم او را فرستادیم فیزیوتراپی کند.

**دلیل غیبت غفوری؟

وریا امروز با پزشکان تیم تماس گرفت که سرما خورده و ما هم این را قبول کردیم.

**از غفوری توقع دارم تیم را جمع کند

مسایل شب گذشته چه بوده ؟! بعد از بازی ان اتفاق رخ داد و من از وریا به عنوان کاپیتان بیشتر توقع دارم او همیشه تیم را جمع می‌کرده و بزرگی می‌کرده است. در این جور مواقع انتظار می‌رود که صبوری بیشستر داشته باشد اما انسان است و جایی خسته می‌شود و فشار روی بازیکنان‌مان هست و باید عزم‌مان را جذب کنیم که در نیم فصل دوم اگر تقدیر بر این بود در خدمت استقلال باشیم.

**تقدیر باشد در استقلال می‌مانم!

خدا انصاریان و میناوند را بیامرزد. کسی از فردای خودش خبر ندارد. ما هم همین شکل هستیم اگر عمری باقی بماند و قسمت باشد در خدمت هستیم. تمام تلاشم را می‌کنیم که به استقلال خدمت کنم این توانایی را از روز اول می‌دیدیم اگر استقلالی‌ها کمک کنند و پشتم باشند با کمک هم اتفاقات خوبی را رقم می‌زنیم.

**در زمین انقلاب شیشه و آجر و سرامیک وجودداشت

وقتی مدیریت باشگاه ثبات نداشته باشد همین می‌شود. از الان باشگاه باید به فکر زمین تمرین فصل آینده باشد. ما زمین نفت را با کمک دوستان گرفتیم اما مدتی زیر کشت می‌رود و چون آنجا را نداریم باید زمین را عوض کنیم . زمین خوب در این فصل پیدا نمی‌شود در مجموعه انقلاب به جای کود شیشه و اجر پاره و سرامیک هم بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هجوم توده گسترده گردوخاک به مرزهای غربی