سرویس کرمانشاه _ هوشنگ بازوند گفت: پتروشیمی اسلام آباد یکی از پروژه های ارزشمند و ماندگار دولت در منطقه است. به گزارش کردپرس؛ هوشنگ بازوند روز شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی شهرستان‌ اسلام‌آبادغرب که با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر نفت برگزار شد گفت: راه‌اندازی این پروژه عیدی بزرگی به این […]

پتروشیمی اسلام‌آبادغرب یک پروژه ماندگار در منطقه است

سرویس کرمانشاه _ هوشنگ بازوند گفت: پتروشیمی اسلام آباد یکی از پروژه های ارزشمند و ماندگار دولت در منطقه است.

به گزارش کردپرس؛ هوشنگ بازوند روز شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی شهرستان‌ اسلام‌آبادغرب که با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر نفت برگزار شد گفت: راه‌اندازی این پروژه عیدی بزرگی به این استان و مردم غیور شهرستان اسلام‌آبادغرب محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: آقای زنگنه وزیر نفت از همان روزهای ابتدایی زلزله سال ۹۶ در کرمانشاه حضور داشت و در کارهای عمرانی، سالن‌های ورزشی، جاده‌سازی در مناطق مرزی و رفع مشکلات مناطق حاشیه‌نشین کرمانشاه نقش بسزایی ایفا کرد.

مقام عالی دولت در استان کرمانشاه اظهار داشت: شاه‌بیت خدمات وزیر نفت این است که ما در سال ۹۲ فقط ۲۰۹ روستای گازدار داشتیم اما اکنون ۱۳۸۰ روستای ما از نعمت گاز برخوردار هستند و همچنین در این مدت به هزار و ۲۵۰ واحد صنعتی هم گازرسانی شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رشد علمی تأکید شده در بیانیه گام دوم انقلاب مسئولیت آموزش وپرورش را سنگین‌تر می‌کند