به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عباس سروری امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲بهمن که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، فرماندار کرمانشاه، مسئولان بسیج و…برگزار شد، اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر کرمانشاه از ساعت ۱۰ از میدان آزادی تا میدان فردوسی برگزار خواهد شد.  وی با بیان اینکه راهپیمایی به صورت خودرویی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عباس سروری امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲بهمن که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، فرماندار کرمانشاه، مسئولان بسیج و…برگزار شد، اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر کرمانشاه از ساعت ۱۰ از میدان آزادی تا میدان فردوسی برگزار خواهد شد. 

وی با بیان اینکه راهپیمایی به صورت خودرویی و موتوری برگزار می‌شود، افزود: تمامی همشهریان می‌توانند در این راهپیمایی شرکت کنند و به ۴۲ خودرو که دارای بهترین تزیین ۲۲ بهمن باشد، جوایزی اهدا خواهد شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه افزود: این اولین تجربه راهپیمایی خودرویی در استان کرمانشاه است و با هماهنگی‌های لازم امیدواریم بهترین جشن انقلاب را برگزار کنیم.

سروری تصریح کرد: به جز ماشین‌سواری هیچ ماشینی حق ورود به محدوده راهپیمایی خودرویی وموتوری را ندارد.

در این جلسه اعلام شد که تاکسیرانی، آژانس‌ها و هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پررنگ خواهند داشت.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعمال محدودیت‌های کرونایی در صورت افزایش فوتی‌ها درکرمانشاه