شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به کلنگ‌زنی یک روستای بازسازی نشده بعد از جنگ اظهار داشت: این کلنگ‌زنی به نمایندگی از روستاهای مرزی قصرشیرین، سرپل‌ذهاب، سومار و نفت‌شهر انجام شد. وی عنوان کرد: با توجه به اقدامات مختلفی که در سال‌های متمادی در این زمینه و در سطح شورای توسعه […]

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به کلنگ‌زنی یک روستای بازسازی نشده بعد از جنگ اظهار داشت: این کلنگ‌زنی به نمایندگی از روستاهای مرزی قصرشیرین، سرپل‌ذهاب، سومار و نفت‌شهر انجام شد.

وی عنوان کرد: با توجه به اقدامات مختلفی که در سال‌های متمادی در این زمینه و در سطح شورای توسعه پایدار غرب، کارویژه مرز شورای امنیت، کارویژه مرز شورای تأمین استان و با همکاری سایر دستگاه‌ها انجام شده امید دارم امروز آغازی برای امنیت پایدار در مرزها باشد.

حیدری گفت: از تمام نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی انتظار می‌رود همکاری کاملی با مردم و بنیاد مسکن برای بازگشت روستاها و ایجاد و احداث روستاها داشته باشند. 

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی افزود: تمام روستاهای آسیب‌دیده از جنگ و بازسازی نشده جانمایی و طرح جامع و مطالعاتی آن‌ها تهیه شده است.

وی بیان کرد: عملیات بازسازی چند روستا با بیش از ۱۹۰ خانوار و ۸۰۰ نفر جمعیت در قصرشیرین آغاز شده است.

انتهای پیام/۸۳۲/ ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هوای شهر کرمانشاه ناسالم شد