ایسنا/کرمانشاه معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: با اتمام جوشکاری‌ها، سرعت قطار کرمانشاه سال آینده به حداکثر ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می رسد. مهرداد سالاری در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه هنوز سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه به حد ایده آل خود نرسیده، گفت: در حال حاضر بخشی از جوشکاری های مسیر باقی […]

ایسنا/کرمانشاه معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: با اتمام جوشکاری‌ها، سرعت قطار کرمانشاه سال آینده به حداکثر ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

مهرداد سالاری در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه هنوز سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه به حد ایده آل خود نرسیده، گفت: در حال حاضر بخشی از جوشکاری های مسیر باقی مانده که سال آینده به اتمام می رسد.

وی افزود: سرعت قطار تابع چند آیتم است که یکی از آنها اتمام کامل جوشکاری های مسیر است که تاکنون سه چهارم این جوشکاری ها انجام شده است.

سالاری تصریح کرد: یک چهارم کار باقی در این مسیر هم تا سال آینده به اتمام می رسد و پس از آن سرعت قطار در این مسیر به حد ایده آل خود می رسد.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه یادآور شد: حداکثر سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه با اتمام جوشکاری ها به ۱۱۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید.

سالاری خاطرنشان کرد: اوایل بهره برداری از مسیر راه آهن ملایر-کرمانشاه، سرعت قطار در برخی قسمت ها بعضا تا زیر ۴۰ کیلومتر بود که با جوشکاری های انجام شده در سال گذشته و امسال سرعت در این مسیر تا حد قابل قبولی افزایش یافته است.

وی درخصوص تاخیر در اجرای جوشکاری های مسیر هم گفت: این تاخیر به این علت است که باید مسیر زیر بار تردد قرار گرفته و تغییر شکل داده و به اصطلاح زمانی که خط شکل کامل خود را پیدا کرد، جوشکاری های تکمیل کننده انجام می شود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ورود ۵۵۱ هزار پرونده به دادگستری استان کرمانشاه