به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز ۲۰ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی و تولیدی شهرستان کنگاور با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح و کلنگ‌زنی شد. فرزاد الماسی در این جلسه به مشکلات اقتصادی و اعمال تحریم‌های شدید از سوی دشمنان اشاره و اظهار […]

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز ۲۰ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی و تولیدی شهرستان کنگاور با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

فرزاد الماسی در این جلسه به مشکلات اقتصادی و اعمال تحریم‌های شدید از سوی دشمنان اشاره و اظهار کرد: با تلاش مسئولین اقدامات امیدوار کننده‌ای در سطح کشور و شهرستان کنگاور صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز ۲۰ پروژه با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان در هشتمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود، افزود: این پروژه‌ها شامل احداث مدرسه مسکن مهر مهرآوران، احداث سردخانه اجرای سیستم آبیاری نوین تحت فشار و قطره‌ای و اجرای طرح اقدام ملی مسکن است.

فرماندار شهرستان کنگاور تصریح کرد: احداث ایستگاه و توسعه شبکه‌های مخابراتی، بهسازی و آسفالت معابر شهر کنگاور و آسفالت و بهسازی خیابان‌ها و معابر شهر گودین بخشی از پروژه‌های شاخص در دهه مبارک فجر است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امکان حضور ۳۵۰۰۰ دانش‌آموز در اردوهای مجازی راهیان نورکرمانشاه