با توافق آموزش و پرورش و معاونت قرآن و عترت معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه گفت: با توافق آموزش و پرورش و معاونت قرآن و عترت قبولی در آزمون قرآن و عترت جایگزین دوره کوتاه مدت ضمن خدمت می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ محسن کرمیان، معاون قرآن و […]

با توافق آموزش و پرورش و معاونت قرآن و عترت

معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه گفت: با توافق آموزش و پرورش و معاونت قرآن و عترت قبولی در آزمون قرآن و عترت جایگزین دوره کوتاه مدت ضمن خدمت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه، با اشاره به قبولی در آزمون قرآن و عترت جایگزین دوره کوتاه مدت ضمن خدمتبرگزاری دوره ضمن خدمت معاونت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه ویژه فرهنگیان و معلمان استان، اظهار کرد: با توافق آموزش و پرورش و معاونت قرآن و عترت قبولی در آزمون قرآن و عترت جایگزین دوره کوتاه مدت ضمن خدمت می‌شود.

وی افزود: معلمان و فرهنگیانی که موفق به کسب نمره قبولی در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت شوند، از مزایای دوره‌های کوتاه مدت ضمن خدمت آموزشی در سامانه LTMS وزارت آموزش و پرورش بهره‌مند خواهند شد.

کرمیان تصریح کرد: این امر پیرو توافق مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با دفتر برنامه‌ریزی آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود.

معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در پایان با اشاره به پایان زمان ثبت‌نام در این آزمون، گفت: آزمون مجازی دوره نوزدهم به شیوه مجازی نیمه اول اسفندماه برگزار خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرگ ناگهانی یک زن در یک قدمی دختر و شوهرش / جسد وسط اتاق افتاده بود