در طلیعه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سمینار ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه برگزار شد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت، امام خمینی (ره) از سال ۴۲ تا ۲۲ بهمن […]

در طلیعه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سمینار ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تبریک ایام الله دهه سمینار ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه برگزار شدفجر انقلاب اسلامی گفت، امام خمینی (ره) از سال ۴۲ تا ۲۲ بهمن ۵۷ پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با تاکید بر کلمه اسلام در مقابل دنیای استکبار استعمار و با توکل بر خدا – قرآن و وحدت مردم انقلاب ایران را بر همه‌ی دنیا صادر کرد.

ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه اهل سنت پاوه هم گفت: در همه فراز و نشیب‌های انقلاب همواره با تاکید بر ۳ اصل نظام رهبر‌ی و مردم هوشیاری و با بصیرت در صحنه بوده ایم و دشمن را شکست داده ایم.

ماموستا ملا عبدالرحمان مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از ائمه جمعه به عنوان مجاهدان خالص یادکرد که همواره در خط مقدم جنگ نرم با دشمنان این نظام ایستاده اند.
از جمله مسئله بیکاری، معیشت مردم، جایگاه زنان در جامعه، کولبری، ترویج فرهنگ ایران اسلامی، مقابله با جنگ نرم دشمن، ساماندهی امور روحانیون تاسیس مدرسه شافعی در مرکز استان پرداختند.

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه هم با اشاره به اینکه هر روز انقلاب ما ایام الله است گفت: ایران امروز با ۲ منطق ایستادگی جهاد در منطقه نافذ و صاحب قدرت است؛ و در رزمایش موشکی سپاه بازدن ۲۰ تا ۳۰ موشک راهبردی و استراتژیک آن را اثبات کردیم.
سردار ریحانی افزود، رویکرد آمریکا عیله ما برجام و تحریم‌های ظالمانه نیست بلکه رابطه‌ای وی همه جانبه است و آن جلوگیری از پیشرفت اسلامی است.
او در پایان هم تصریح کرد: ایران اسلامی به پشتوانه مردمی آگاه هوشیار و بابصیرت هزاران سناریو تاکتیک و تکنیک دشمن را در طی ۴۲ سال انقلاب خنثی کرده اند و امروز وظیفه نخبگان و علمای دینی است که تفکرات انقلابی را به نسل جوان جامعه منتقل کنند.

در ادامه امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش هم با تبریک ۱۹ بهمن سالروز نیرو‌های هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت، انقلاب اسلامی ایران انقلابی واقع گرای اسلام گرا و جهان شمول است که دیروز با رهبری پیرجماران و امروز رهنمون‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی عمق راهبرد خود را به فراسوی مرز‌ها گسترش داده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ممنوعیت تجمع در روز‌های پنجشنبه و جمعه پایان سال

حجت اسلام فاضلی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه هم از نقش وحدت آخرین علما در پیروزی انقلاب یاد کرد و گفت دهه مبارک فجر نقطه عطف دستاورد‌های انقلاب اسلامی است.