فر نیوز // هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه قرارگاه استانی مبارزه با کرونا که در سالن شهدای دولت کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه انسجام ملی خوبی برای مبارزه با بیماری کرونا در استان شکل گرفته است، به طوری که از یک هزار و ۲۶۰ مورد بستری به حدود ۳۰۰ بستری در روز رسیده‌ایم. […]

فر نیوز // هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه قرارگاه استانی مبارزه با کرونا که در سالن شهدای دولت کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه انسجام ملی خوبی برای مبارزه با بیماری کرونا در استان شکل گرفته است، به طوری که از یک هزار و ۲۶۰ مورد بستری به حدود ۳۰۰ بستری در روز رسیده‌ایم.

وی با ابراز امیدواری از ادامه این روند، تاکید کرد: طرح شهید قاسم سلیمانی در روند نزولی شدن آمار مبتلایان، موارد بستری و فوتی نقش بسزایی داشته است.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه انتظار داریم که اثر بخشی این طرح را به عنوان یک نماد و الگو به اطلاع مردم برساند و نیز در شبکه‌های ملی گزارشی از اثربخشی این طرح و تلاش‌های کادر درمان و همکاری خوب مردم استان پخش کند.

بازوند تصریح کرد: عملکرد و بازخورد طرح شهید سلیمانی برای کنترل و پیشگیری از بیمار کرونا در کرمانشاه طی گزارشی به حضور رئیس جمهور و وزیر بهداشت ارسال شد و وزیر بهداشت مراتب قدردانی خود را از مجریان این طرح اعلام کرد.

وی به بحث کمک‌های مومنانه سپاه و هلال احمر اشاره کرد و گفت: ۱۰ تن برنج با قیمت ۵۰ درصد تخفیف را می‌توانیم در اختیار خیران و یا هر دستگاه دیگری برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا قرار دهیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
علی اکبر صالحی: در پیاده‌ کردن قانون مجلس در ابعاد فنی هیچ مشکلی نداریم