مدیرکل کانون استان اعلام کرد: واحد تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، ویژه‌برنامه‌های مختلفی را به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: علاوه بر اعلام برنامه‌های کشوری، ویژه‌برنامه‌هایی نیز در سطح […]

مدیرکل کانون استان اعلام کرد:

واحد تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، ویژه‌برنامه‌های مختلفی را به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: علاوه بر اعلام ویژه‌برنامه‌های واحد تجسمی کانون استان کرمانشاه برگزار می شودبرنامه‌های کشوری، ویژه‌برنامه‌هایی نیز در سطح استان پیش‌بینی شده بود که فراخوان این برنامه‌ها به همه مراکز کانون در سراسر استان کرمانشاه ارسال شده است.

فتاحی همچنین گفت: این ویژه‌برنامه‌ها شامل: مسابقه عکاسی “کوچه‌های انقلاب”، مسابقه عکاسی و نقاشی “پرچم میهنم، پاره تنم”، جشنواره قصه‌گویی “قصه‌های شیرین کرمانشاه” و “دفاع مقدس”، مسابقه خوش‌نویسی “روز‌های انقلاب”، برپایی نمایشگاه‌های مجازی فعالیت‌های هنری مراکز، مشارکت در پویش قصه‌گویی کشوری، … بوده است.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اشاره به تدارک و اجرای برنامه‌های گسترده مختلف فرهنگی، هنری و ادبی از سوی اعضاء و مربیان مراکز مختلف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در دهه فجر انقلاب اسلامی، از تداوم این برنامه‌ها تا روز ۲۲ بهمن خبر داد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و محدودیت‌های مختلف اجتماعی ناشی از این بیماری، ویژه برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بستر فضای مجازی و با شعار «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
محدودیت‌های کرونایی در اصفهان