به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه؛ در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی ۲۲ بهمن که در سالن تدبیر استانداری تشکیل شد گفت: وظیفه همه دلسوزان است که واقعیت‌های انقلاب و مبارزات را با بیانی مناسب به نسلی که امام و شهدا را ندیدند انتقال دهند. وی با […]

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه؛ در جلسه  هیچ گردهمایی جمعیتی در ۲۲ بهمن نخواهیم داشتبرنامه ریزی راهپیمایی ۲۲ بهمن که در سالن تدبیر استانداری تشکیل شد گفت: وظیفه همه دلسوزان است که واقعیت‌های انقلاب و مبارزات را با بیانی مناسب به نسلی که امام و شهدا را ندیدند انتقال دهند.

وی با اشاره به شکست ۴۲ ساله دشمنان در مقابل نظام اسلامی افزود: ایجاد یاس، ناامیدی و بدبینی برنامه‌ای است که دشمن در پیش گرفته و امروز هر کس یا جریانی در این مسیر حرکت کند جفا به انقلاب و مردم کرده است.

خوش اقبال تاکید کرد: با توجه به شرایط خاص مراسم ۲۲ بهمن امسال و در پیش بودن انتخابات ۱۴۰۰، جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب باید تقویت کننده وحدت، همدلی و اتحاد مردم و مسئولان باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به شکننده بودن شرایط بیماری کرونا بر رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در آئین جشن انقلاب تاکید کرد و افزود: تاکیدات و رفتار رهبر معظم انقلاب اسلامی در رعایت پروتکل‌ها باید مدنظر قرار بگیرد و نباید شرایطی ایجاد شود که مردم در آستانه روز‌های آخر سال با تشدید بیماری روبرو شوند.

حسین خوش اقبال خاطرنشان کرد: مراسم ۲۲ بهمن امسال، هیچ گونه راهپیمایی یا گردهمایی جمعیتی برپا نخواهد شد و تنها شاهد راهپیمایی موتوری یا خودرویی خواهیم بود.

معاون استاندار کرمانشاه همچنین با تاکید بر جدیت بیشتر ادارات در برپایی جشن‌های انقلاب گفت: عملکرد ادارات در بزرگداشت ایام دهه فجر حتما ارزیابی خواهد شد چرا که پاسداری از ارزش‌ها و یادمان‌های انقلاب اسلامی که ثمره خون هزاران شهید بوده وظیفه شرعی و قانونی ماست.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آلودگی شدید هوای ارومیه