در شهرستان کنگاور و از طریق ویدئو کنفرانس با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه ۲۰ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان کنگاور همزمان با دهه فجر به شکل ویدئو کنفرانسی افتتاح و کلنگ زنی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،” حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری […]

در شهرستان کنگاور و از طریق ویدئو کنفرانس

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه ۲۰ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان کنگاور همزمان با دهه فجر به شکل ویدئو کنفرانسی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،” حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در این آغاز عملیات اجرایی ۲۰ طرح و پروژه افتتاحآئین با تبریک ایام دهه فجر و تقدیر از جایگاه ایثارگران و فجر آفرینان گفت:امروز هر چه داریم از امام (ره) شهدا و ایثارگران است وآرامش و امنیت کنونی حاصل تلاش‌ها و مجاهدت‌های مخلصانه‌ای است که در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی صورت گرفت.

معاون استاندار با اشاره به جایگاه رفیع مردم در نظام اسلامی و دیدگاه‌های امام و رهبر معظم انقلاب افزود: مردم، ولی نعمت ما هستند و همه کوشش و تلاش مسئولان باید به رضایتمندی و بهره مندی مردم منتج شود.

خوش اقبال یادآو شد:مردم در شرایط سخت تحریمی و کرونا با صبوری همراه و یاریگر نظام اسلامی بوده اند و این همراهی وظیفه مدیران و دستگاه‌ها را در خدمت رسانی و ایجاد آسایش و آرامش سنگین‌تر می‌کند.

خوش اقبال در ادامه این آئین با اشاره به جایگاه کنگاور، این شهرستان را پیشانی استان کرمانشاه دانست و گفت: مردمان فهیم این خطه همواره همراه و همگام نظام اسلامی بوده وشهدا و علمای والا مقامی را داشته که نقش مهمی در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایفا کرده اند.

وی ابراز امیداری کرد که با تکمیل و افتتاح به موقع طرح‌ها و پروژه‌ها مردم بتوانند از خدمات آن بهره‌مند شده و اثر این طرح‌ها در زندگی مردم احساس شود. گفتنی است در این آئین پس از گزارش الماسی فرماندار شهرستان کنگاور، ۲۰ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی با ۳۸۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح و کلنگ زنی شد. از جمله این طرح‌ها احداث مدرسه، بهسازی اسفالت معابر، احداث و توسعه شبکه‌های مخابراتی و اجرای سیستم‌های آبیاری بودند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تشریح جزئیات استعفا برای ثبت نام در انتخابات شورا‌ها