فرماندهی انتظامی و بنیاد نخبگان استان کرمانشاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، این تفاهم نامه با هدف همکاری مشترک در کلیه زمینه‌های علمی، تحقیقات کاربردی و فرهنگی و با درنظر گرفتن تمامی امکانات فرماندهی انتظامی و بنیاد نخبگان استان اعم از علمی، نیروی انسانی، فرهنگی، تجربه و تخصص […]

فرماندهی انتظامی و بنیاد نخبگان استان کرمانشاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، این تفاهم نامه با هدف همکاری مشترک در کلیه زمینه‌های علمی، تحقیقات کاربردی و تفاهم نامه همکاری نیروی انتظامی و بنیاد نخبگانفرهنگی و با درنظر گرفتن تمامی امکانات فرماندهی انتظامی و بنیاد نخبگان استان اعم از علمی، نیروی انسانی، فرهنگی، تجربه و تخصص و کمیته‌های تحقیقات علمی شکل گرفت.

از جمله بند‌های این تفاهم نامه می‌توان به زمینه همکاری مشترک که شامل استفاده از ظرفیت نخبگان و استعداد‌های برتر استان برای برگزاری جلسات اندیشه ورزی، میزگردعلمی، سخنرانی، همایش و کارگاه آموزشی مشترک اشاره کرد.

احصاء مسائل و نیاز‌های فرماندهی انتظامی استان از طریق تشکیل هسته‌های مساله محور توسط مستعدین و نخبگان استان جهت پژوهش و ارائه راهکار، همکاری پژوهشگران طرفین تفاهم نامه و برگزاری جلسات و کارگاه‌های آشنایی با ماموریت‌ها و آئین نامه‌های بنیاد ملی نخبگان از دیگر بند‌های مشترک تفاهم نامه است.

مطابق این تفاهم نامه مقرر شد بنیاد نخبگان استان نسبت به اطلاع رسانی جهت حضور جامعه نخبگانی استان در برنامه‌های علمی اعم از سخنرانی، جلسات اندیشه ورزی و میزگرد‌های علمی در ستاد فرماندهی و این بنیاد اقدام کند.
تشکیل هسته‌های مسئله محور جهت انجام طرح‌های پژوهشی مشترک، فراهم کردن زمینه حضور کارشناسان انتظامی در کارگاه‌های بنیاد نخبگان استان و دعوت از صاحب نظران این بنیاد و انتظامی کرمانشاه برای شکرت در جلسات علمی، فرهنگی و اجتماعی استان از دیگر تعهدات بنیاد نخبگان است.

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه نیز متعهد شد حمایت معنوی لازم از پایان نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در موضوعات مورد نیاز نیروی انتظامی را به عمل آورده و نسبت به احصاء مسائل و حمایت ستادی و معنوی از تشکیل هسته‌های مسئله محور از مستعدان و نخبگان استان به عمل آورد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گلیم هرسین حاصل مهارت ، تجلی ذوق زنان این دیار است

فراهم کردن زمینه مناسب جهت دسترسی به منابع و اطلاعات فاقد طبقه بندی برای اساتید و دانشجویان مستعد و ارائه نیاز‌های پژوهشی فرماندهی انتظامی استان به بنیاد نخبگان از دیگر تعهدات پلیس کرمانشاه در قالب این تفاهم نامه است.