فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش: امیر سرتیپ فرهاد آریانفر گفت: دشمنان می‌دانند که انقلاب اسلامی یک انقلاب تحول گرا، اسلام گرا و بنیادی است به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش گفت: نیرو‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران تنها مختص به نیرو‌های مسلح […]

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش:

امیر سرتیپ فرهاد آریانفر گفت: دشمنان می‌دانند که انقلاب اسلامی یک انقلاب تحول گرا، اسلام گرا و بنیادی است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش گفت: انقلاب اسلامی، انقلاب بنیادی و اسلام‌گرا استنیرو‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران تنها مختص به نیرو‌های مسلح داخل کشور نیست، بلکه تمام جبهه‌های مقاومت در سراسر دنیا را در برمی‌گیرد.

وی با اشاره به نفوذ معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشور‌های آزاده دنیا افزود: سربازان ولایت تا آخرین قطره خون خود با تبعیت از ولایت فقیه لحظه‌ای در دفاع از سرزمین و انقلاب درنگ نخواهند کرد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش با اشاره به اعلامیه حضرت امام خمینی (ره) در چهلمین روز حادثه مدرسه فیضیه سال ۴۲ به فرماندهان ارتش، گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی در استمرار راه حق و انبیا الهی بوده که در مقابل جبهه شیطان و شیطانیان قد علم کرده است.

امیر سرتیپ آریانفر همچنین با بیان اینکه پایگاه رویش انقلاب اسلامی، مساجد و معنویت حاکم در آن‌ها بود، بیان کرد: مردم با تأثیرپذیری از رهنمود‌های حضرت امام خمینی (ره) و روحانیت و تبعیت از ولایت فقیه این انقلاب را در سال ۵۷ به پیروزی رساندند.

وی با تأکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز نجات یافتن ملت ایران از چنگال طاغوت و روز استقلال، هویت، آزادی، رشادت و پایمردی مردم ایران است، تصریح کرد: دشمنان می‌دانند که انقلاب اسلامی یک انقلاب تحول گرا، اسلام گرا و بنیادی بوده و از این موضوع هراس دارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت ۳ فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه

امیر سرتیپ آریانفر افزود: گفتمان انقلاب اسلامی در تقابل با گفتمان استبدادی شرق و غرب قرار گرفته و در شرایط حال حاضر تحریم و بیماری کرونا، همبستگی و وحدت مردم بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش به سالروز نیروی هوایی ارتش اشاره کرد و گفت: یکی از روز‌های پرافتخار نیروی هوایی ارتش در زمان حاکمیت طاغوت همراهی نیرو‌های ارتش و شرفیابی به خدمت بنیانگذار جمهوری اسلامی در زمان تشکیل دولت موقت توسط حضرت امام خمینی (ره) بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در زمان حاکمیت طاغوت پنج هزار افسر و درجه‌دار ارتش به واسطه تبعیت از امام خمینی (ره) از ارتش اخراج شده و ۱۳۰ نفر از همرزمان ما به درجه شهادت نائل آمدند، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ۲۱۰ خلبان زبده و ۸۹ جانباز سرافراز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.