حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار از تخریب ۱۲۰ ویلای غیرمجاز و لوکس در اطراف شاهدشهر فردوسیه خبر داد و بیان کرد: با تخریب این ویلا‌های غیرمجاز مساحت ۱۵۰ هزار متر مربع از اراضی زراعی آزادسازی شد. دادستان عمومی و انقلاب شهریار خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از تغییر کاربری‌های غیرمجاز در شهریار به […]

حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار از تخریب ۱۲۰ ویلای غیرمجاز و لوکس در اطراف شاهدشهر فردوسیه خبر داد و بیان کرد: با تخریب این ویلا‌های غیرمجاز مساحت ۱۵۰ هزار متر مربع از اراضی زراعی آزادسازی شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از تغییر کاربری‌های غیرمجاز در شهریار به صورت سازمان یافته انجام می‌پذیرد و افرادی که دارای ارتباطات ناسالمی با برخی از عوامل اداری و یا شهرداری‌ها هستند با ساخت چنین ویلا‌های غیرمجازی میلیارد‌ها تومان ثروت نامشروع کسب می‌کنند.

وی اظهار کرد: متاسفانه ادارات خدمات رسان نیز به این ویلا‌های غیرمجاز خدمات می‌دهند و آب شهری در استخر‌های این ویلا‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عسگری پور تاکید کرد: هیچ اداره‌ای حق ندارد که اقدام به اخذ وجوهی از مردم جهت تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار در پایان گفت: اراده دادستانی بر قلع و قمع ساخت و ساز‌های غیرمجاز است و این اراده خدشه ناپذیر است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بهره‌برداری از 54 میلیارد پروژه راهداری برای افزایش ایمنیجاده‌های کرمانشاه