به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،برای بهره برداری از طرح ها ۴۱۰ میلیارد ریال هزینه شده  این طرح ها به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه برگزار شد. فرماندار روانسر در مراسم افتتاح این طرح‌ها با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،برای بهره برداری از طرح ها ۴۱۰ میلیارد ریال هزینه شده  این طرح ها به صورت ویدیو کنفرانس و با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی استانداری کرمانشاه برگزار شد.

فرماندار روانسر در مراسم افتتاح این طرح‌ها با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: از مجموع ۸۵ طرح افتتاحی، ۵۳ مورد آن مربوط به عمران روستایی است که برای آن بالغ بر ۲۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

سعدی مصطفی زاده فرماندار روانسر ادامه داد: ۱۰ طرح از مجموع طرح‌های افتتاحی نیز مربوط به سیستم‌های آبیاری تحت فشار در سطح ۱۳۹ هکتار از اراضی شهرستان است که برای آن‌ها حدود ۱۵ میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال هزینه صورت گرفته است.

او بیان کرد: بهره برداری از سه طرح پرواربندی بره ۵۰۰ راسی روستای تم تم، ۳۰۰ راسی میش داشتی در روستای ده سرخ و ۱۲۳ راسی روستای خرم آباد علیا و بهره برداری از ۲ واحد سردخانه ۲ هزار تنی و ۵۰۰ تنی در شهرک صنعتی از دیگر پروژه‌های مهم افتتاحی در حوزه کشاورزی است.

مصطفی زاده همچنین بهره برداری از طرح بتن آماده روستای سردم با ظرفیت ۱۰۰ هزار تن و معدن سنگ لاشه روستای تپه رش با ظرفیت تولید ۸۵ هزار تن در سال را از دیگر پروژه‌های مهم افتتاحی برشمرد.

فرماندار روانسر ادامه داد: به برکت ایام الله دهه مبارک فجر شاهد بهره برداری از طرح شبکه جمع آوری فاضلاب این شهر، بهره برداری از طرح ساخت مخزن ۲۰۰ مترمکعبی و آبرسانی به مجتمع صادق آباد با بهره مندی چهار روستای شهرستان با ۲۱۰ خانوار جمعیت خواهیم بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
"شهلایی" مدیرعامل آب منطقه‌ای کرمانشاه شد

او بیان کرد: بهره برداری از مرحله اول مجتمع تفریحی گردشگری روبروی شهرک صنعتی، بهره برداری از طرح واحد پذیرایی بین راهی روستای ده لیلی و بهره برداری از طرح اقامتگاه بوم گردی روستای قلعه زکریا نیز در بخش گردشگری انجام خواهد شد.

مصطفی زاده در پایان با تقدیر از حمایت‌های دولت به شهر‌های مختلف کشور از جمله روانسر، گفت: طی چهار سال اخیر و با کمک رییس جمهوری و هیات دولت ۱۴۵ میلیارد تومان در این شهرستان طرح و پروژه اجرا شده است.

انتهای پیام/ز