سرهنگ افشین منافی با اعلام خبر بازداشت یک مأمور قلابی، در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران قرارگاه شرق گشت انتظامی یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حین انجام وظیفه در محدوده خیابان نبرد جنوبی به یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ با  دو سرنشین که در نقطه کور پارک شده بود، مظنون شدند. فرمانده گشت انتظامی […]

سرهنگ افشین منافی با اعلام خبر بازداشت یک مأمور قلابی، در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران قرارگاه شرق گشت انتظامی یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حین انجام وظیفه در محدوده خیابان نبرد جنوبی به یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ با  دو سرنشین که در نقطه کور پارک شده بود، مظنون شدند.

فرمانده گشت انتظامی یگان امداد فرماندهی انتظانی تهران بزرگ با بیان اینکه یکی از سرنشینان ملبس به لباس نظامی  بود، تصریح کرد: با رسیدن مأموران نفرات که در خودرو مشغول استعمال مواد مخدر بودند سریعاً از خودرو پیاده شده و فرد ملبس به لباس پلیس اذعان داشت از همکاران پلیس در پاکدشت است.

وی تصریح کرد: خالکوبی بدن فرد نظامی  توجه مأموران قرارگاه شرق گشت انتظامی یگان امداد فاتب را به خود جلب کرد و محرز شد که متهم از صحت اظهارات برخوردار نیست و در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که وی نظامی نبوده و مأمور قلابی است. 

این مقام انتظامی بیان کرد: با اعتراف متهمان به جرم خود مبنی بر غصب عنوان و استعمال موادمخدر، هر دو متهم دستگیر و  برای بررسی بیشتر ابعاد جرم تحویل عوامل پلیس پیشگیری شدند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعضای هیأت رئیسه شورای ائتلاف کرمانشاه مشخص شدند+اسامی