به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  مهرداد سالاری  با بیان اینکه هنوز سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه به حد ایده آل خود نرسیده، گفت: در حال حاضر بخشی از جوشکاری‌های مسیر باقی مانده که سال آینده به اتمام می‌رسد. او افزود: سرعت قطار تابع چند آیتم است که یکی از آن‌ها اتمام […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  مهرداد سالاری  با بیان اینکه هنوز سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه به حد ایده آل خود نرسیده، گفت: در حال حاضر بخشی از جوشکاری‌های مسیر باقی مانده که سال آینده به اتمام می‌رسد.

او افزود: سرعت قطار تابع چند آیتم است که یکی از آن‌ها اتمام کامل جوشکاری‌های مسیر است که تاکنون سه چهارم این جوشکاری‌ها انجام شده است.

سالاری بیان کرد: یک چهارم کار باقی در این مسیر هم تا سال آینده به اتمام می‌رسد و پس از آن سرعت قطار در این مسیر به حد ایده آل خود می‌رسد.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه یادآور شد: حداکثر سرعت قطار در مسیر ملایر-کرمانشاه با اتمام جوشکاری‌ها به ۱۱۰ کیلومتر در ساعت خواهد رسید.

سالاری بیان کرد: اوایل بهره برداری از مسیر راه آهن ملایر-کرمانشاه، سرعت قطار در برخی قسمت‌ها بعضا تا زیر ۴۰ کیلومتر بود که با جوشکاری‌های انجام شده  پارسال و امسال سرعت در این مسیر تا حد قابل قبولی افزایش یافته است.

او درخصوص تاخیر در اجرای جوشکاری‌های مسیر هم گفت: این تاخیر به این علت است که باید مسیر زیر بار تردد قرار گرفته و تغییر شکل داده و به اصطلاح زمانی که خط شکل کامل خود را پیدا کرد، جوشکاری‌های تکمیل کننده انجام می‌شود.
 انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سومی کرمانشاه در لیگ برتر هاکی ایران