عبدالله ویسی روز یکشنبه پس از مساوی بدون گل تیمش برابر شاهین بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: خیبر خرم آباد هدف بقا در لیگ را نداشته و با هر شرایطی می‎ جنگد تا خود را به سطح اول فوتبال کشور برساند. به  گزارش فرتاک نیوز، وی بیان کرد: شرایط شاهین شهرداری بوشهر و خیبر خرم […]

عبدالله ویسی روز یکشنبه پس از مساوی بدون گل تیمش برابر شاهین بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: خیبر خرم آباد هدف بقا در لیگ را نداشته و با هر شرایطی می‎ جنگد تا خود را به سطح اول فوتبال کشور برساند.

به  گزارش فرتاک نیوز، وی بیان کرد: شرایط شاهین شهرداری بوشهر و خیبر خرم آباد به نحوی که هر دو به دنبال سه امتیاز بودند و با هدف برد وارد زمین مسابقه شده بودند.

ویسی ادامه داد: با توجه به ۶ امتیازی بودن این بازی و همچنین کیفیت خوب زمین هر دو تیم بازی خوبی ارائه و روی زمین بازی کردند اما بازی بدون گل پایان یافت.

وی عنوان کرد: با این حال باتوجه به شرایط تیم کسب یک امتیاز توسط خیبر خرم آباد در خانه حریف ارزشمند است و باید بیشتر کردن تلاش خود در بازی‌ های آینده سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

ویسی افزود: شاهین و خیبر شرایطی استرسی دارند و این وضعیت باعث شده تا در بازی‎ های متعددی نتیجه مساوی کنند که امیدوارم آینده برای هر دو تیم به شکل مطلوبی رقم بخورد.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز اظهار داشت: نسبت به داوری نظری ندارم ولی در لیگ در کنار زمین صحبت‎ های زیادی از سوی نیمکت‌ و سکوها وجود دارد که این روند داور را تحت تاثیر قرار می‎ دهد.

ویسی اضافه کرد: تاکنون چندین تصمیم علیه تیم خیبر خرم آباد گرفته شده ولی با این حال هیچ‎گاه به داوری اعتراض نکرده و نخواهم کرد.

وی عنوان کرد: سال قبل اتفاق ‌های ناگواری برای شاهین رقم خورد که همچنان افسوس آن را می‌‌خورم زیرا این تیم پس از مدت‎ها لیگ برتری شده بود و باید اختلاف‎ های شخصی و سلیقگی کنار گذاشته می شد ولی با این وجود من را از تیم بیرون کردند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف کالا و اقلام قاچاق در پاوه/ مرزبانی: یک نفر دستگیرشد

وی گفت: مردم بوشهر لیاقت داشتن یک تیم لیگ برتری دارند که امیدوارم این مهم دوباره برای آنها محقق شود.