اصغر مازیار سرمربی تیم فوتبال گل ریحان در ارتباط با این دیدار گفت: دست بازیکنانم را می بوسم و امروز واقعا با غیرت بازی کردند برای این بازی برنامه ویژه ای داشتیم و بازیکنان نکاتی که گفته شده بود را در زمین مسابقه به خوبی  انجام دادند. وی ادامه داد: حرکت رو به جلوی ما […]

اصغر مازیار سرمربی تیم فوتبال گل ریحان در ارتباط با این دیدار گفت: دست بازیکنانم را می بوسم و امروز واقعا با غیرت بازی کردند برای این بازی برنامه ویژه ای داشتیم و بازیکنان نکاتی که گفته شده بود را در زمین مسابقه به خوبی  انجام دادند.

وی ادامه داد: حرکت رو به جلوی ما آغاز شده و خیلی خوشحال هستم با گروهی دارم کار می کنم که با توجه به اینکه یک نیمه ۱۰ نفره به کار خود ادامه دادیم به تمام نکات به خوبی گوش دادند و در نهایت پیروز این دیدار شدیم.

دکتر مازیار در ادامه اظهار کرد: نباید با یک برد مغرور شویم این دیدار تمام شده است و باید تمرکز تیم به دیدار های آینده باشد و نیاز است تیم ترمیم شود، بازیکنان مصدوم داریم و امیدوارم این حرکت رو به جلو ادامه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان در ارتباط با اخراج امیری گفت:من اصلا قصد اعتراض با داوران این دیدار را ندارم ولی تقاضا دارم عدالت رعایت شود اخطار اول فرید امیری درست بود ولی اخطار دوم سخت گیری داور بود و می توانست بازیکن ما را اخراج نکند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یک کشته و سه زخمی در حادثه رانندگی محور جوانرود