مدتی قبل کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با ارجاع پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده اعلام کرد برخلاف نظر کمیته وضعیت مبنی بر صلاحیت نداشتن برای رسیدگی در این پرونده به دلیل انتقال مدافع سابق سرخ‌‍ پوشان به باشگاه العربی قطر، این کمیته باید پرونده را مورد رسیدگی قرار بدهد. به  گزارش فرتاک نیوز، برهمین اساس کمیته […]

 مدتی قبل کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با ارجاع پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده اعلام کرد برخلاف نظر کمیته وضعیت مبنی بر صلاحیت نداشتن برای رسیدگی در این پرونده به دلیل انتقال مدافع سابق سرخ‌‍ پوشان به باشگاه العربی قطر، این کمیته باید پرونده را مورد رسیدگی قرار بدهد.

به  گزارش فرتاک نیوز، برهمین اساس کمیته وضعیت چهارشنبه هفته قبل از باشگاه پرسپولیس و وکیل خلیل زاده درخواست کرد ظرف یک هفته لایحه خود را درباره فسخ قرارداد این بازیکن به کمیته وضعیت ارائه کنند.

این مهلت سه روز دیگر به اتمام می‌رسد و پس از آن جلسه مربوط به رسیدگی به لوایح بدون حضور وکلای طرفین برگزار خواهد شد. 

البته مصطفی سلیمانی، وکیل خلیل زاده در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار فارس، اظهار داشت: کمیته انضباطی برای ارسال لایحه تا روز چهارشنبه به ما مهلت داده اما اعتقاد دارم باید در فیفا طرح شود زیرا از نظر من کمیته وضعیت صلاحیت رسیدگی به این پرونده را ندارد. 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کارخانه اسید سیتریک کرمانشاه ظرفیت تولید ۱۲ هزارتن محصول درسال دارد