بهزاد محمدی امروز  پس از آیین گشایش چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با هدف ایجاد تنوع در سبد محصولات پتروشیمی، ۳۰ طرح تعریف شده است که طرح‌های بسیار جذابی خواهد بود و تحولی در صنایع پایین دستی به همراه خواهد داشت. به  گزارش فرتاک نیوز، وی افزود: این فرصت‌های سرمایه‌گذاری در […]

 بهزاد محمدی امروز  پس از آیین گشایش چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با هدف ایجاد تنوع در سبد محصولات پتروشیمی، ۳۰ طرح تعریف شده است که طرح‌های بسیار جذابی خواهد بود و تحولی در صنایع پایین دستی به همراه خواهد داشت.

به  گزارش فرتاک نیوز، وی افزود: این فرصت‌های سرمایه‌گذاری در قالب طرح‌های پیشران و توسعه‌ای هدف‌گذاری شده و طرح‌ها با هدف تکمیل زنجیره در چهار بخش متانول، پروپیلن، اتیلن و بنزن است و علاقه‌مندان می‌تواند برای سرمایه‌گذاری در این طرح‌ها با توجه به قوانین اقدام کند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان اینکه شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیگیری دغدغه‌های صنایع پایین دستی را مورد توجه ویژه‌ای قرار داده است، گفت: ظرفیت تولید سالانه کنونی پلیمر کشور ۹ میلیون تن است و حدود نیمی از این محصولات تولیدی صادر و نیمی در داخل کشور مصرف می‌شود.

وی افزود: صادرات محصولات پتروشیمی در حال انجام است و آمارها حاکی از رشد صادرات دارد و تاکنون همه تعهدهای صنعت پتروشیمی به سامانه نیما انجام شده است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
"نون. خ" به معرفی ظرفیت‌های گردشگری کرمانشاه کمک زیادیکرد