علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح  نشست عصر امروز (یکشنبه ۱۹ بهمن) این کمیسیون، گفت: در این نشست طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید. وی ادامه داد: این طرح در قالب ۶ ماده و ۱۲ تبصره ارائه شده بود که در این نشست […]

علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح  نشست عصر امروز (یکشنبه ۱۹ بهمن) این کمیسیون، گفت: در این نشست طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید.

وی ادامه داد: این طرح در قالب ۶ ماده و ۱۲ تبصره ارائه شده بود که در این نشست ماده یک و دو تبصره آن نیز بررسی شده و به تصویب رسید.

به  گزارش فرتاک نیوز، نماینده ساری و میاندرود در مجلس تصریح کرد: شمولیت این طرح بر اساس ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۵ احکام اجرایی قانون برنامه ششم توسعه است.

کارنامی یادآور شد: از تاریخ لازم الاجرا شدن این طرح کلیه نیروهای دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری که قبل از سال ۹۷ مشغول به کار شده‌اند بدون تشریفات اداری در قالب رسمی و پیمانی جذب خواهند شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از سازمان اداری و استخدامی کشور، وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرقت ۱۰ میلیاردی آشپزباشی از یک شرکت در روانسر/ سارق در تهران دستگیر شد