سرویس کرمانشاه _ چهار مجموعه شعر از دکتر محمد آشنا عباس منش که مجموعه‌ای از جدیدترین شعرهای سپید این شاعر محسوب می‌شود، منتشر شدند و روی پیشخوان کتابفروشی‌های سراسر کشور قرار گرفت. به گزارش کردپرس؛ مجموعه شعرهای سپید” از تنهایی من در تو” ، ” آن قدر از تو سرودم از خودم افتادم” ، فاصله […]

چهار مجموعه شعر جدید از دکتر محمد آشنا منتشر شد

سرویس کرمانشاه _ چهار مجموعه شعر از دکتر محمد آشنا عباس منش که مجموعه‌ای از جدیدترین شعرهای سپید این شاعر محسوب می‌شود، منتشر شدند و روی پیشخوان کتابفروشی‌های سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش کردپرس؛ مجموعه شعرهای سپید” از تنهایی من در تو” ، ” آن قدر از تو سرودم از خودم افتادم” ، فاصله ها را مچاله می کنم تا تو برگردی” و ” از من اعتراف گرفته اند تو را دوست داشته ام” چهار اثر از محمد آشنا هستند که توسط نشر دیباچه منتشر شدند.
گفتنی است این مجموعه شعرها حاصل ۲۰سال نوشتن این شاعر است که شعرهای سال های ۱۳۷۸ الی ۱۳۹۸ این شاعر را به ترتیب چاپ در بر می گیرد که با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه و با قیمت پشت جلد ۲۰۰۰۰تومان به همت نشر دیباچه چاپ و منتشر شده و به بازار کتاب روانه شده اند.
در معرفی این کتاب ها عنوان شده است: محمدآشنا شعرهای این کتاب ها را از پاییز۷۸ تا پاییز ۹۸ و طی ۲۰سال نوشته است. البته کتاب های «از تنهای من در تو» و ” آن قدر از تو سرودم از خودم افتادم” قبلا در تیراژ محدود چاپ شده  اما چاپ تازه و جدید آنها در مجموعه‌ای‌ با ساختمان و فضایی متفاوت است که همزمان با دو مجموعه شعر جدید دیگر راهی بازار نشر شده است.
شایان ذکراست بیشتر شعرهای این مجموعه ها را شعرهای سپید کوتاه دربرمی گیرد که هر کتاب ۶۵ شعر را شامل می شود.
از این شاعر قبلا هفت کتاب دیگر در حوزه های شعر کردی و ترجمه و پژوهش منتشر شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۱۳۷دستگاه کولرگازی قاچاق در«پاوه»/ چهار قاچاقچی دستگیرشدند