شهناز حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: هوای استان امروز صاف تا قسمتی ابری در برخی نقاط با مه صبحگاهی همراه بود. وی با بیان اینکه تا پایان هفته وضعیت جوی در سطح منطقه پایدار خواهد بود، تصریح کرد: آسمانی صاف را […]

شهناز حق‌پرست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص وضعیت جوی استان طی روزهای آینده، اظهار داشت: هوای استان امروز صاف تا قسمتی ابری در برخی نقاط با مه صبحگاهی همراه بود.

وی با بیان اینکه تا پایان هفته وضعیت جوی در سطح منطقه پایدار خواهد بود، تصریح کرد: آسمانی صاف را تاپایان هفته برای استان پیش‌بینی می‌کنیم که به موجب آن میانگین دما تا روز چهارشنبه افزایش و از روز چهارشنبه تا پایان هفته تغییرات چندانی نخواهد داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه حداقل و حداکثر دمای ۲۴ ساعت گذشته شهر کرمانشاه را به ترتیب یک‌درجه سانتی‌گراد زیرصفر و ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: سردترین نقطه استان در این بازده زمانی سنقروکلیایی با حداقل سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر و گرم‌ترین نقطه استان سومار با حداکثر ۲۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گزارش شده است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مسابقات قرآنی اوقاف در ۶ منطقه کرمانشاه برگزار میشود