عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ضرورت توجه به پروتکل‌های بهداشتی، ویژه برنامه‌های شب و روز یوم الله ۲۲ بهمن به صورت متفاوت از سنوات گذشته و به دو شیوه خودرویی، موتوری و دوچرخه‌سواری و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود. رئیس […]

عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ضرورت توجه به پروتکل‌های بهداشتی، ویژه برنامه‌های شب و روز یوم الله ۲۲ بهمن به صورت متفاوت از سنوات گذشته و به دو شیوه خودرویی، موتوری و دوچرخه‌سواری و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: در ساعت ۲۱ همزمان با سراسر کشور با همت کارگروه‌های نیروهای مسلح، ارتش، بسیج، شهرداری، مساجد و اماکن مقدسه آسمان سه نقطه شهر کرمانشاه از جمله پارک شیرین، پارک کوهستان و میدان غدیر و سایر شهرهای استان نور باران خواهد شد.

وی عنوان کرد: راهپیمایی خودرویی  خانوادگی در سراسر استان به شیوه مقتضی و حسب اطلاع رسانی هر شهرستان و راهپیمایی مجازی، اجرای سرود در میادین مهم شهر از راه‌های جایگزین جهت حضور و مشارکت حداکثری مردم در مراسم جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و مردم از هم اکنون  می‌توانند با  مراجعه به آدرس اینترنتی fajr.ccoip.ir  در راهپیمایی مجازی شرکت کنند.

سروری بیان کرد: مراسم راهپیمایی خودرویی در شهرستان کرمانشاه ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۲ بهمن از میدان آزادی آغاز و تا میدان فردوسی ادامه خواهد یافت که در این زمینه از مردم انقلابی و همیشه در صحنه دعوت می‌شود ضمن تزئین خودروها با پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تصاویر امامین انقلاب اسلامی حضوری با صلابت و پرشور به نمایش بگذارند.

وی با بیان اینکه پایان بخش برنامه‌های دهه فجر ۹۹ را مراسمی با جمعیت محدود اعلام کرد که بعد از پایان مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ظهر  یوم الله ۲۲ بهمن در چهار راه بسیج شهرستان کرمانشاه با سخنرانی حشمت‌الله قنبری، از سخنرانان کشوری و اساتید مطرح دانشگاه برگزار می‌شود است گفت: به ۴۲ خودرویی که بهترین تزیین متناسب با سالروز پیروزی انقلاب را داشته باشند ،جوایز نقدی از سوی روابط عمومی پالایشگاه نفت کرمانشاه اهداء می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انهدام یک دهنه کوره ذغال غیرمجاز در جنگل های دالاهو

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بیان کرد: مردم استان با حضور خود در این راهپیمایی بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام و با آرمان های امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند.

وی با اشاره به به توجه ویژه به گام دوم انقلاب در برنامه‌های دهه فجر امسال افزود: در تمام برنامه‌ها موضوع گام دوم انقلاب و شعار جهش تولید مورد توجه قرار گرفته است و برنامه‌های دهه فجر امسال مسجد محور و محله محور است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت دهه فجر بیش از ۸۰۰۰ برنامه متنوع متناسب با پروتکل‌های بهداشتی در استان کرمانشاه در حال برگزاری است و دهه فجر فرصت مناسبی برای اثبات حقانیت انقلاب اسلامی و دفاع از خون شهیدان است.

سروری با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر ویژه برنامه‌های رزمایش کمک مؤمنانه را از سوی سپاه خواهیم داشت گفت: ویژه برنامه‌هایی هم در راستای تبیین گام دوم انقلاب اسلامی، جهش تولید، الگوسازی سبک زندگی شهید قاسم سلیمانی برگزار خواهیم کرد و محوریت تمامی برنامه‌ها در ایام دهه فجر مسجدمحور و محله‌محور است.

انتهای پیام/۸۳۳/ح