ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن دو نفر در استان بر اثر ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افزایش فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته […]

ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن دو نفر در استان بر اثر ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افزایش فوتی های کرونا در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته دو نفر در استان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادند.

وی افزود: یک مورد فوتی ها مربوط به شهرستان کرمانشاه و مورد دیگر مربوط به شهرستان پاوه بوده است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یادآور شد: با این تعداد، شمار جانباختگان کرونا در استان تا به امروز به ۱۴۶۳ نفر رسیده است.

محمدی تعداد بستری های حال حاضر کرونا در استان را ۱۴۱ نفر اعلام و تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ نفر با علائم بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

وی افزود: مجموع بستری ها هم از ابتدای شیوع اپیدمی کرونا تاکنون در استان به ۲۶ هزار و ۷۷ نفر رسیده است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شناسایی ۵۱ بیمار جدید کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تونل "سیاه طاهر" سبب رونق مبادلات تجاری مرز شیخ صلهمی‌شود