به گزارش خبرنگار مهر، سومین جشنواره ملی استعدادیابی یاراد با دریافت ۲۲۳ اثر فرهنگی هنری در ۲ بخش دانش آموزی و دانشجویی در آذرماه سال جاری به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد. سومین جشنواره ملی استعدادیابی یاراد از سوی مؤسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان […]

به گزارش خبرنگار مهر، سومین جشنواره ملی استعدادیابی یاراد با دریافت ۲۲۳ اثر فرهنگی هنری در ۲ بخش دانش آموزی و دانشجویی در آذرماه سال جاری به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

سومین جشنواره ملی استعدادیابی یاراد از سوی مؤسسه آموزش عالی نبی اکرم (ص) با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با هدف تبادلات علمی، فرهنگی و هنری با مراکز علمی و دانشگاهی برگزار شد.

در بخش فرهنگی هنری نمایشنامه نویسی دانشجویی، هاشم پورمحمدی نویسنده کرمانشاهی مقام اول را کسب کرده و مقام‌های دوم و سوم در این بخش به ترتیب به مهدی گلناری از همدان و مهدی علیپور اصل از تبریز اختصاص یافت.

آثار منتخب توسط هیأت داوران در قالب کتابچه مستند چاپ و در دسترس عموم قرار گرفته و به تمامی شرکت کنندگان و صاحبان آثار، گواهی‌نامه شرکت در جشنواره اهدا شد.

گفتنی است، به صاحبان آثار برگزیده جوایز نقدی و تندیس ویژه دانشگاه نبی‌اکرم (ص) اهدا شده و برگزیدگان علاوه بر جوایز نقدی از امتیاز ویژه تحصیل در دانشگاه نبی‌اکرم (ص) برخوردار شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توزیع ۱۶۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان کرمانشاهی