به گزارش خبرنگار مهر، بیش از ۱۴ هزار بسته کمک مومنانه با همکاری سپاه ناحیه کرمانشاه، سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) و خیرین در محل سپاه ناحیه کرمانشاه توزیع شد. سعید بهشتی راد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر دست گیری از […]

به گزارش خبرنگار مهر، بیش از ۱۴ هزار بسته کمک مومنانه با همکاری سپاه ناحیه کرمانشاه، سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) و خیرین در محل سپاه ناحیه کرمانشاه توزیع شد.

سعید بهشتی راد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر دست گیری از محرومان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا امروز چهارمین مرحله از توزیع کمک‌های مومنانه در سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه صورت گرفت.

وی افزود: در این مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه ۱۴ هزار بسته کمک مومنانه شامل برنج، ماکارونی، روغن و رب گوجه فرنگی به ارزش ۳۰۰ هزار تومان که به همت خیرین تهیه شده است بین نیازمندان و افراد کم برخوردار توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کرمانشاه ۲۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان تهیه و توزیع شده است.

بهشتی راد با اشاره به اینکه بانک اطلاعاتی دقیقی از نیازمندان محلات مختلف تهیه شده است، بیان کرد: به کمک پایگاه‌های بسیج محلات که هر یک از آنها یک گروه جهادی دارند آمار و اطلاعات دقیقی در ابتدای شیوع کرونا جمع آوری شد تا بتوانیم به خوبی به نیازمندان کمک کنیم.

حل مشکلات مستضعفان دغدغه بسیج سازندگی کرمانشاه است

کامران هزارخانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز چهارمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه با توزیع ۱۴ هزار بسته کمک مومنانه توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با کمک خیرین برگزار شد.

وی افزود: کمک به فقرا و نیازمندان همواره در دستور کار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار داشته و در مراحل پیشین ۱۹۶ هزار بسته کمک مومنانه به ارزش ۵۱ میلیارد تومان توزیع شده است که ۱۵ هزار بسته آن در هفته بسیج صورت گرفته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازگشت والورده به دنیای مربی گری؟

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: در ماه محرم و صفر سال جاری بالغ بر ۱۶۵ هزار پرس غذای گرم، سه هزار و ۶۰۰ بسته گوشت گرم، ۵۰ هزار بسته مرغ و تهیه ۲۸ جهیزیه برای زوج‌های جوان صورت گرفته است.