به گزارش خبرنگار مهر، هدایت حاتمی در آئین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح عمرانی، اقتصادی و کشاورزی در شهرستان ثلاث باباجانی که به صورت ارتباط زنده تصویری برگزار شد؛ اظهار کرد: با کار، تلاش و عملگرایی در راستای فراهم کردن رضایت بیشتر مردم تلاش می‌کنیم. وی با اشاره به تجربه تلخ زلزله در ثلاث […]

به گزارش خبرنگار مهر، هدایت حاتمی در آئین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح عمرانی، اقتصادی و کشاورزی در شهرستان ثلاث باباجانی که به صورت ارتباط زنده تصویری برگزار شد؛ اظهار کرد: با کار، تلاش و عملگرایی در راستای فراهم کردن رضایت بیشتر مردم تلاش می‌کنیم.

وی با اشاره به تجربه تلخ زلزله در ثلاث باباجانی افزود: خوشبختانه ویرانی‌ها و خسارت‌های حاصل از زلزله جبران شده و وضعیت منطقه بهتر از دوران پیش از زلزله است.

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه بر لزوم توجه بیشتر به شهرستان ثلاث باباجانی در برنامه‌ریزی‌های اقتصادی و عمرانی آینده تاکید کرد و گفت: مدیران این شهرستان باید این برنامه‌ها را به شکل جدی دنبال کنند تا شاهد شتاب بیشتری در توسعه این منطقه باشیم.

حاتمی تصریح کرد: مرز شیخ صله یک ظرفیت و پتانسیل برای توسعه منطقه که باید به خوبی از آن بهره گرفت.

وی ادامه داد: امیدواریم با جهت‌دهی بیشتر تسهیلات و منابع، بتوانیم سرمایه‌گذاری بیشتری در شهرستان ثلاث باباجانی انجام دهیم و در حوزه مرزنشینی نیز به بتوانیم اقتصاد منطقه کمک کنیم.

در ادامه ۴۵ پروژه و طرح اشتغال زایی با ۷۰ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان اعتبار در شهرستان ثلاث باباجانی به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

این طرح‌های افتتاح شده شامل افتتاح مجتمع رفاهی، افتتاح مدارس، افتتاح باغات، کارگاه بتن، شبکه انتقال برق به طول ۱۲ کیلومتر، گازرسانی به ۱۰ روستا، آسفالت معابر است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اختصاص بسته‌های تشویقی به کارفرمایانی که مددجویان را بکارگیرند