از ابتدای امسال تا کنون؛ مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۶۱پروانه کاربرد علامت استاندارد فرآورده واحد‌های تولیدی استان تعلیق و ابطال شده اند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه افزود: این اقدام در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از عرضه کالا‌های بی کیفیت […]

از ابتدای امسال تا کنون؛

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۶۱پروانه کاربرد علامت استاندارد فرآورده واحد‌های تولیدی استان تعلیق و ابطال شده اند.

تعلیق و ابطال ۶۱ پرونده کاربرد علامت استانداردبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه افزود: این اقدام در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از عرضه کالا‌های بی کیفیت انجام شده است.

 

نیازی گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از هزار و ۸۵۰مورد بازرسی و نمونه برداری از واحد‌های تولیدی استان صورت گرفته است.

وی افزود:اطلاع از کمیت و کیفیت فرآورده‌های تولیدی از اهداف نمونه برداری و بازرسی‌هاست.

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه عمده‌ترین بازرسی و نمونه برداری‌های انجام شده را در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی، ساختمانی، معدنی، شیمی و پتروشیمی عنوان کرد.

نیازی افزود: شهروندان می‌توانند برای اطلاع از اصالت و اعتبار محصولات دارای نشان استاندارد، به هنگام خرید، کد ده رقمی روی محصول را به صورت رایگان به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن از اصالت کالا اطمینان حاصل نمایند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن آن است/ لزوم حمایتاز تولیدکننده داخلی