به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش پرچمداران بصیرت امروز در جوانرود برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ میرزایی فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: وحدت، همدلی، یکپارچگی و تبعیت از ولایت فقیه رمز موفقیت ملت ایران در […]

به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش پرچمداران بصیرت امروز در جوانرود برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ میرزایی فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر همایش پرچمداران بصیرت در جوانرود برگزارشدگفت: وحدت، همدلی، یکپارچگی و تبعیت از ولایت فقیه رمز موفقیت ملت ایران در ۴۲ سال گذشته بوده و این کشور توانسته است با تکیه بر این اصول بنیادین به قله‌های موفقیت و سربلندی برسد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه نیز در این همایش با تاکید بر بصیرت وآگاهی مردم در عرصه‌های مختلف گفت: اطاعت از ولایت و داشتن بصیرت رمز پیروزی ملت ایران در تمام صحنه‌ها است.

حجت الاسلام شمس الله جلیلیان بر ضرورت حفظ روحیه خودباوری در بین آحاد مرم تاکید کرد و افزود: باید با حل مشکلات اقتصادی، روحیه خودباوری را در نزد اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان تقویت کرد.

در پایان این همایش بصیرتی از خانواده‌های دو شهید روحانی تجلیل شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تازه‌ترین ‌رنگ‌بندی کرونا در استان‌های ایران| آغاز سیر صعودیکرونا از مازندران / آمار جانباختگان زیر 100 ماند + جدول