در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ۹۲ طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در استان کرمانشاه به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شهرستان ثلاث باباجانی با ۴۵ طرح امروز بیشترین طرح‌های افتتاحی استان را داشت که مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی شهید مریدی روستای قلقله به نیابت از سایر طرح‌های […]

در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ۹۲ طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در استان کرمانشاه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شهرستان ثلاث باباجانی با ۴۵ طرح امروز بیشترین طرح‌های افتتاحی استان را داشت بهره برداری از ۹۲ طرح خدماتی و عمرانی در استان کرمانشاهکه مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی شهید مریدی روستای قلقله به نیابت از سایر طرح‌های این شهرستان از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
افتتاح مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی ازگله، شبکه‌ی فشار متوسط دومداره برق، برق رسانی روستایی، بهره برداری از مجتمع خدماتی رفاهی، شبکه‌ی جمع آوری فاضلاب، دفع آب‌های سطحی در مناطق روستایی و بهسازی و اسفالت معابر مهمترین طرح‌هایی بود که امروز در ثلاث باباجانی به بهره برداری رسید.

سرپل ذهابی‌ها هم امروز روبان افتتاحیه‌ی ۲۶ طرح از جمله خانه‌ی بهداشت، واحد‌های تولیدی نایلون، آب معدنی، فراوری زیتون، ذرت خشک کنی، اقامتگاه بوم گردی، افتتاح دبیرستان ۱۵ کلاسه و برق رسانی به ۴ روستا را قیچی زدند.

در شهرستان کنگاور هم ۱۶ طرح از جمله تجهیز بیمارستان شهید چمران به سیستم‌های نوین درمانی و تشخیصی، پایگاه فوریت‌های پزشکی گودین، آسفالت و بهسازی معابر و فضای سبز به بهره برداری رسید.

در قصرشیرین نیز ۴ واحد مسکونی ویژه‌ی پزشکان به مساحت ۴۸۰ متر مربع افتتاح شد.

برای راه اندازی این طرح‌ها با فراهم کردن ده‌ها فرصت شغلی جدید در مجموع بیش از ۱۴۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۷ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج کرمانشاهی علیه کرونا واکسینهمی‌شوند