سامانه بارشی اخیر به طور میانگین ۴۵ میلیمتر بارندگی برای استان کرمانشاه به همراه داشت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان با بیان اینکه فعالیت این سامانه در روز‌های جمعه و شنبه نمود بیشتری داشت، گفت: ماهیدشت با ۷۸ میلی متر بارندگی رکوردار بارش‌های […]

سامانه بارشی اخیر به طور میانگین ۴۵ میلیمتر بارندگی برای استان کرمانشاه به همراه داشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان با بیان اینکه فعالیت این بارش ۴۵ میلیمتری باران در استان کرمانشاهسامانه در روز‌های جمعه و شنبه نمود بیشتری داشت، گفت: ماهیدشت با ۷۸ میلی متر بارندگی رکوردار بارش‌های اخیر در سطح استان بود و کمترین بارش نیز با ۲۵ میلیمتر در شهرستان قصرشیرین به ثبت رسیده است.

زورآوند افزود: همچنین در این مدت بارش در شهر کرمانشاه ۶۰ میلی متر ثبت شده است.

وی میزان بارندگی استان کرمانشاه در سال زراعی جاری را (از مهرماه تاکنون) ۲۴۳ میلیمتر اعلام کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان خاطرنشان کرد: در بلند مدت نیز میانگین بارش‌های استان ۲۴۷ میلیمتر به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ درصد کاهش داشته است.

زورآوند یادآور شد: بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی تا اواسط هفته آینده بارندگی در سطح استان نخواهیم داشت و دمای هوا با روندی ملایم رو به افزایش است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بررسی ۶ تا از بهترین سایت های استخدام و کاریابی فارسی درایران