علی لطیفی پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد اگر یک مدیر کاربلد بالا سر این تیم بود یکسری حواشی ایجاد نمی‌شد. علی لطیفی در مورد حواشی اخیر استقلال از جمله قضیه وریا غفوری گفت: نه تنها در این فصل بلکه در فصل های گذشته هم این موضوع را به دفعات دیده‌ایم که هر وقت استقلال در راه […]

علی لطیفی پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد اگر یک مدیر کاربلد بالا سر این تیم بود یکسری حواشی ایجاد نمی‌شد.

علی لطیفی در مورد حواشی اخیر استقلال از جمله قضیه وریا غفوری گفت:

نه تنها در این فصل بلکه در فصل های گذشته هم این موضوع را به دفعات دیده‌ایم که هر وقت استقلال در راه درستی قرار می‌گیرد و شرایط باب میل هواداران این تیم است، متاسفانه با یک حاشیه جدید روبرو می‌شویم که استقلال را از مسیر خارج می‌کند . اینکه چرا این اتفاق می‌افتد به باور من اگر بگوییم عمدی نیست اما نمی‌توانیم بگوییم تمام این اتفاقات سهوی است.

او ادامه داد:

در زمانی که با یک مربی مثل استراماچونی قرارداد بسته شد و به قول آقایان پول بیت المال را هزینه کردیم، او از معدود مربیانی بود که هم کارش را خوب انجام می‌داد و هم مورد تایید هواداران بود. در شرایطی که استقلال به لحاظ فوتبالی در مسیر خیلی خوبی قرار گرفته بود در اوج محبوبیت این سرمربی آمدند و استراماچونی را به دلایل مضحک کنار گذاشتند. همانهایی که عامل اصلی این اتفاق بودند خودشان را کنار می کشند و در نهایت این وسط هوادار آسیب می‌بیند و این فقط یک نمونه کوچک در این سالها بوده است.

پیشکسوت استقلال در مورد نگاه وزارت ورزش و جوانان نسبت به استقلال نظرش را اینگونه بیان کرد:

در این چند سال شاهد این بحث بودیم که وزارت ورزش به دلیل گرایش رنگی، بهایی که از لحاظ مالی به پرسپولیس می‌دهد به استقلال نمی‌دهد. ولی من با این باور موافق نیستم زیرا موضوع فقط مالی نیست و وقتی وزارت ورزش یک مدیر ناکاربلد را در راس کار می گذاد قاعدتا باشگاه از این موضوع ضربه می‌خورد.

لطیفی درباره شرایط محمود فکری گفت:

ولی فراموش نکنید فکری تیمی را تحویل گرفته که پایه‌گذارش استراماچونی بوده است.حتی اگر مورینیو هم این تیم را تحویل می گرفت کار سختی داشت، همانطور که در مورد فرهاد مجیدی این موضوع را دیدیم. بعد از فرهاد هم محمود فکری تیم را تحویل گرفت و علیرغم سابقه طولانی‌اش در بازی کردن و اینکه محبوب هواداران بوده بیشترین فشار روی او است و شانسی که مجیدی و فکری آوردند این بود که به علت کرونا هواداران در ورزشگاه حضور ندارند.

وی اضافه کرد:

من خودم منتقد نحوه بازی تیم محمود فکری هستم زیرا با توجه به ستاره‌هایی که استقلال دارد به اندازه آنها فوتبال جذابی را نمی‌بینیم اما این را هم بدانید که به هر طریقی استقلال بازی کرده تیم محمود فکری الان صدر جدول است و این سرمربی باید حمایت شود.

لطیفی در پایان در مورد اوضاع تیم خودش یعنی چوکا تالش گفت:

ما همچنان با معضل بازیکن روبرو هستیم غیر از کمبود شدید بازیکن در پست های مختلف در این مدت مصدوم و محرومان زیادی داشتیم و من هیچوقت تیم کاملم را در اختیار نداشتم اما در حد توان بچه ها جنگیدیم و امیدوار هستم در نیم فصل بازیکن توانمندی را جذب کنیم و همان چوکایی باشیم که هواداران انتظار دارند و بتوانیم شگفتی بیافرینیم.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
طنین بانگ یا مهدی ادرکنی در شب نیمه شعبان در استانکرمانشاه