محمدباقر نوبخت در نهمین روز از دهه فجر در مراسم افتتاح فاز اول مینی پالایشگاه این شهرستان اظهار داشت: سرمایه‌گذاران ای طرح برای اجرای این مینی پالایشگاه در پلدختر پس از وقوع سیل سال گذشته  تلاش بسیاری انجام دادند. وی با بیان اینکه دولت از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند، افزود: در راستای گسترش این طرح دولت تسهیلات […]

محمدباقر نوبخت در نهمین روز از دهه فجر در مراسم افتتاح فاز اول مینی پالایشگاه این شهرستان اظهار داشت: سرمایه‌گذاران ای طرح برای اجرای این مینی پالایشگاه در پلدختر پس از وقوع سیل سال گذشته  تلاش بسیاری انجام دادند.

وی با بیان اینکه دولت از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند، افزود: در راستای گسترش این طرح دولت تسهیلات موردنظر را در اختیار سرمایه‌گذار  قرار خواهد داد و موانع پیش روی او به سرعت حل می‌کند

به گزارش فرتاک نیوز، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرد: دولت طی یک سال گذشته در راستی حل مشکلات مناطق سیل زده استان بیش از چهار هزار میلیارد تومان در این مناطق  سرمایه گذاری کرده است.

لازم به ذکر است این مینی پالایشگاه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فاز اول آن در شهرک صنعتی راه اندازی و عملیات ساخت فاز دوم آن از ماه‌های گذشته  آغاز شده است.

با بهره برداری از فازاول مینی پالایشگاه به طور مستقیم بیش از ۲۰۰ فرصت شغلی  در شهرستان پل‌دخترایجاد می‌شود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
معرفی آثار برگزیده جشنواره ی کالا و محصولات فرهنگی