سرویس کرمانشاه _ با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه مرکز مطالعات پدافند غیرعامل در دانشگاه رازی افتتاح شد. به گزارش کردپرس؛ در این مراسم که مدیر کل پدافند غیرعامل استان و رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه نیز حضور داشتند، “حسین خوش اقبال”ضمن اینکه دانشگاه ها و دانشجویان جزو امین ترین […]

دانشگاه رازی فرصتی برای توسعه کرمانشاه است

سرویس کرمانشاه _ با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه مرکز مطالعات پدافند غیرعامل در دانشگاه رازی افتتاح شد.

به گزارش کردپرس؛ در این مراسم که مدیر کل پدافند غیرعامل استان و رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه نیز حضور داشتند، “حسین خوش اقبال”ضمن اینکه دانشگاه ها و دانشجویان جزو امین ترین نهادها نسبت به نظام اسلامی هستند تاکید کرد: از فرصت دانشگاه باید برای توسعه استان بهره برد. 

وی با اشاره به اهمیت دانشگاهها برای نظام اسلامی تصریح کرد: از ابتدای انقلاب، دانشگاه در مبارزات و حمایت های آنها از امام راحل نقش داشته و پس از آن نیز در دوران ۴۲ ساله نظام اسلامی اگر در عرصه های علمی به نقطه افتخار رسیده ایم به واسطه اساتید و فعالیت دانشگاه بوده است.

معاون استاندار کرمانشاه تاکید کرد: اعتقاد داریم که باید حداکثر استفاده را برای حل مسائل اجتماعی و اقتصادی از دانشگاه برده شود و ارتباطات نهادها و دستگاهها با نهاد دانشگاه تقویت شود.

خوش اقبال افزود: باید به این باور داشته باشیم که همه نهادها و مجموعه های درون نظام دغدغه توسعه و تعالی کشور و استان را دارند و تلاش می کنیم که موضوع مورد دغدغه دانشگاه‌ها را در مسیر توسعه استان دنبال کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با انتقاد از برخی تنگ نظری ها و اعمال سلایق در مواجهه با دانشگاه تاکید کرد: باید دیدگاههای بزرگان نظام اسلامی به ویژه مقام معظم رهبری در تعامل با دانشگاه را مد نظر قرار داد و از فرصت دانشجو و دانشگاه نهایت استفاده را برد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیدا شدن جسد تکه تکه یک دختر در جنگل+ عکس

خوش اقبال با بیان اینکه اختصاص اعتبار و حمایت به دانشگاهها سرمایه گذاری برای استان محسوب می شود افزود: دستگاهها و ادارات می توانند در چاره یابی برخی مسائل خود از توان علمی و تحقیقاتی دانشگاهها بهره برداری کنند. 

وی ادامه داد: در شرایطی که مردم با مشکلات اقتصادی گریبانگیر هستند مسئولان برای چاره یابی و تسهیل امور به همراهی دانشگاهها نیاز بیشتری دارند.