سرویس کرمانشاه – فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۱۲۴ چک قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریال تقلبی معادل ۶۲ میلیون ریال خبر داد. به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علیرضا دلیری” اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی کرمانشاه حین گشتزنی در شهرک مهدیه که بسته ای را از دست […]

کشف 62 میلیون ریال چک پول جعلی در کرمانشاه

سرویس کرمانشاه – فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۱۲۴ چک قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریال تقلبی معادل ۶۲ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش کردپرس و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علیرضا دلیری” اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی کرمانشاه حین گشتزنی در شهرک مهدیه که بسته ای را از دست شخصی دریافت و به سرعت متواری شدند، مشکوک و به تعقیب آنها پرداختند. 

وی ادامه داد: ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز حوالی میدان ایثار در محدوده شهرک دولت آباد موفق به متوقف کردن خودروی پژو ۲۰۶ متواری شدند. 

سرهنگ دلیری تصریح کرد: ماموران در بازرسی های انجام گرفته موفق به کشف ۱۲۴ قطعه چک پول تقلبی ۵۰۰ هزار ریالی جمعا به مقدار ۶۲ میلیون ریال به همراه ۲ قبضه سلاح سرد، یک عدد پنجه بوکس و یک عدد نقاب شدند. 

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه همچنین با اشاره به دستگیری ۲ مرد و یک زن در این خصوص، گفت: این افراد اهل و ساکن یکی از شهرهای غربی کشور هستند. 

وی در پایان از معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضائی و انتقال خودروی آنها به پارکینگ خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مدیر عامل جدید ستاد دیه معرفی شد