محمدرضا اختیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مسابقات فوتسال پایگاه‌های استعدادیابی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کرمانشاه به مناسبت دهه فجر با حضور نوجوانان منتخب حوزه مقاومت به مناسبت دهه فجر و با حضور ۱۳ تیم در سالن کانون ورزشی ناحیه کرمانشاه برگزار شد. وی یکی از اهداف معاونت ورزش بسیج […]

محمدرضا اختیاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مسابقات فوتسال پایگاه‌های استعدادیابی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کرمانشاه به مناسبت دهه فجر با حضور نوجوانان منتخب حوزه مقاومت به مناسبت دهه فجر و با حضور ۱۳ تیم در سالن کانون ورزشی ناحیه کرمانشاه برگزار شد.

وی یکی از اهداف معاونت ورزش بسیج ناحیه کرمانشاه را توسعه ورزش و یافتن افراد مستعد در بین نونهالان در مناطق کم برخوردار و محروم دانست و افزود: جلسات و هماهنگی‌هایی را با پایگاه‌ها، فرمانده‌هان و مسئولین تربیت بدنی حوزه‌ها داشتیم سپس در پایگاه‌ها استعدادها را شناسایی و برای مسابقات فراخوان دادیم.

وی گفت: مسابقات در قالب تیم‌های حوزه مقاومت سازماندهی شدند که پس از این مسابقات با کمک کمیته فنی، بازیکنان مستعد به تیم‌های ناحیه مقاومت دعوت و به پایگاه‌های استعدادیابی سازمان بسیج ورزشکاران معرفی می‌شوند.

وی در پایان، افزود: امیدواریم در آینده از بین این نونهالان کسانی بتوانند با تمرین و تلاش بیشتر در تیم ملی حضور یابند.

مسئول هیأت فوتبال سپاه ناحیه کرمانشاه نیز در ادامه در خصوص مسابقات فوتسال نونهالان ،گفت: به مناسبت دهه فجر مسابقات فوتسال در رده نونهالان در سالن کانون بسیج تربیت بدنی سپاه ناحیه کرمانشاه با حضور ۱۳ تیم طی دو روز برگزار شد.

محمد بهرامیان افزود: با توجه به شرایط ویژه کرونا برگزاری این مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سهم دیاباته از نیم فصل اول: فقط 298 دقیقه