ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از ورود اولین محموله واکسن روسی کرونا به استان خبر داد و اظهار داشت: صبح امروز ۶۱۰ دُز واکسن روسی کرونا وارد استان شد. وی اولویت تزریق اول را با کادر درمان بخش‌های ویژه بستری بیماران کرونایی عنوان کرد و افزود: این میزان واکسن برای ۳۰۵ نفر است که به هر کدام ۲ […]

ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از ورود اولین محموله واکسن روسی کرونا به استان خبر داد و اظهار داشت: صبح امروز ۶۱۰ دُز واکسن روسی کرونا وارد استان شد.

وی اولویت تزریق اول را با کادر درمان بخش‌های ویژه بستری بیماران کرونایی عنوان کرد و افزود: این میزان واکسن برای ۳۰۵ نفر است که به هر کدام ۲ دُز تزریق می‌شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: طی هفته‌های آینده نیز به صورت متوالی واکسن کرونا وارد استان می‌شود که براساس اولویت‌های اعلامی از سوی وزارت بهداشت، به گروه‌های هدف تزریق می‌شود.

وی در پایان به مردم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و جدی گرفتن کرونا را توصیه کرد و افزود: کرونا تمام نشده، استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، شست‌و‌شوی دست‌ها، اجتناب از تجمعات و خودداری از سفرهای غیرضروری همچنان توصیه می‌شود.

انتهای پیام/پ/خ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مدیران تا آخرین لحظه مسئولیت باید به مردم خدمت کنند