به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، یاسر فرامرزی سرپرست اداره صمت صحنه از کشف ۵۰۰ تن نخود وارداتی قاچاق در این شهرستان خبر داد. وی اظهار داشت: با تلاش بازرسان اداره صمت این شهرستان، در پی بازدید و بازرسی مستمر از انبارها همچنین رصد سامانه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، یاسر فرامرزی سرپرست اداره صمت صحنه از کشف ۵۰۰ تن نخود وارداتی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: با تلاش بازرسان اداره صمت این شهرستان، در پی بازدید و بازرسی مستمر از انبارها همچنین رصد سامانه جامع انبارها، میزان ۵۰۰ تن نخود وارداتی به ارزش ریالی ۱۰۰ میلیارد ریال، مربوط به یکی از انبارهای این شهرستان کشف و پرونده قاچاق کالا، جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام بایسته به تعزیرات حکومتی شهرستان صحنه ارجاع شد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت صحنه با توجه به حساسیت بالای موضوع سامانه جامع انبارها، گفت: مالکان تمامی انبارهای سطح شهرستان لازم است که ثبت رسید و حواله کالای واردشده به انبار که مرتبط با نوع فعالیت خود است را به‌طور منظم در سامانه جامع انبارها ثبت کنند.

وی در پایان، تصریح کرد: رصد، پایش و کنترل مستمر فعالیت انبارها و سردخانه‌های استان در دستور کار بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت در سراسر استان قرار دارد و صحت اطلاعات به‌طور مداوم رصد و نظارت می‌شود؛ در صورت شناسایی هرگونه تخلف با متخلفان و محتکران برابر با قانون به‌شدت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جیب‌بری از سالمندان به بهانه تست کرونا/ سارق به ۲۲ فقره سرقتاعتراف کرد