ابراهیم شکیبا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز ۶۱۰ دز واکسن روسی کرونا وارد استان شد اظهار داشت: به هر نفر دو دز تزریق می‌شود که در مجموع برای ۳۰۵ نفر در نظر گرفته شده است. وی با بیان اینکه کادر درمان بخش مراقبت‌های ویژه بیماران کرونایی نخستین گروه […]

ابراهیم شکیبا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز ۶۱۰ دز واکسن روسی کرونا وارد استان شد اظهار داشت: به هر نفر دو دز تزریق می‌شود که در مجموع برای ۳۰۵ نفر در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه کادر درمان بخش مراقبت‌های ویژه بیماران کرونایی نخستین گروه دریافت کننده واکسن کرونا هستند عنوان کرد: از هفته آینده به تدریج محموله‌های دیگری از واکسن وارد استان و به گروه‌های هدف تعیین شده از سوی وزارت بهداشت تزریق می‌شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه واکسن وارد شده به استان از نوع روسی است گفت: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی همچنان ضرورت دارد و نقش بسیار مهمی در قطع زنجیره کرونا خواهد داشت.

وی افزود: پیگیری بیماران مثبت و افرادی که در مواجه نزدیک با این بیماران بوده‌اند باید به صورت مستمر صورت گیرد و پیگیری این افراد در روزهای تعیین شده به دقت انجام شود. 

واکسن ایرانی کرونا ,

انتهای پیام/۸۳۲/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیرانوند به اردوی تیم ملی اضافه شد