فرحناز محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از شناسایی ۱۱۵۰ دانش‌آموز نیازمند به تبلت در استان خبر داد و اظهار داشت: چند روز گذشته پنج عدد تبلت از طرف کارکنان یکی از بانک‌های استان کرمانشاه به دانش‌آموزان تحت حمایت بهزیستی اهدا شد. مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه عنوان کرد: بیش از ۶۷ هزار خانوار تحت […]

فرحناز محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از شناسایی ۱۱۵۰ دانش‌آموز نیازمند به تبلت در استان خبر داد و اظهار داشت: چند روز گذشته پنج عدد تبلت از طرف کارکنان یکی از بانک‌های استان کرمانشاه به دانش‌آموزان تحت حمایت بهزیستی اهدا شد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه عنوان کرد: بیش از ۶۷ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه قرار دارند که از این تعداد ۳۶ هزار خانوار مستمری‌بگیر و مابقی آنان از خدمات غیر مستمر سازمان بهره می‌برند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کمتر فعالیتی وجود دارد که در گستره فعالیت بهزیستی گنجانده نشده باشد گفت: یکی از این فعالیت‌ها حمایت‌های تحصیلی و جلب مشارکت برای دانش‌آموزان نیازمند است.

محمدی افزود: شیوع ویروس کرونا و مجازی شدن آموزش‌ها در مدارس، دانش‌آموزان نیازمند را با مشکلاتی مواجه کرد که از همان زمان سازمان بهزیستی اقدام به برنامه‌ریزی و رایزنی برای تهیه زیرساخت‌های لازم از طریق منابع مختلف به ویژه ظرفیت خیرین کرد.

محمدی بیان کرد: امید داریم این اقدام خداپسندانه و اهدای تبلت به دانش‌آموزان نیازمند الگویی برای دیگر مسئولان و کارکنان ادارات باشد و چنانچه همه ما در زندگی به این نکته توجه کنیم که بخشی از درآمد خود را برای همشهریان و هم‌نوعان نگه داریم بسیاری از مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/۸۳۲/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رسیدگی به مشکلات بیش از ۱۵۰ نفر از مراجعین در ملاقات عمومی رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه