به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، رزمندگان کرمانشاهی سهم بسزایی در دفاع مقدس داشتند و استان کرمانشاه در هشت سال دفاع مقدس شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است. شهید احمد زارعی متولد ۱۳۲۵ و جمعی گردان ۱۴۳ لشکر ۸۱ زرهی کرمانشاه بود که در تاریخ ۲۰ اسفندماه ۱۳۶۱ در عملیات والفجر مقدماتی […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، رزمندگان کرمانشاهی سهم بسزایی در دفاع مقدس داشتند و استان کرمانشاه در هشت سال دفاع مقدس شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

شهید احمد زارعی متولد ۱۳۲۵ و جمعی گردان ۱۴۳ لشکر ۸۱ زرهی کرمانشاه بود که در تاریخ ۲۰ اسفندماه ۱۳۶۱ در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه اماره عراق به فیض شهادت نائل آمد.

احمد زارعی در عملیات والفجر مقدماتی به شهادت رسید و پیکر مطهر این شهید پس از ۳۸ سال و در تفحص اخیر شناسایی شده و به کشور بازگشت تا در زادگاهش روستای “زواره کوه” به خاک سپرده شود.

پیکر مطهر شهید زارعی دی‌ماه امسال توسط کمیته تفحص و جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص شد و با آزمایش دی.ان.ای هویت این شهید شناسایی شد تا پس از سال‌ها در شهرستان اسلام‌آباد غرب تشییع شود.

شهید “احمد زارعی” متولد شهرستان اسلام‌آباد، جمعی لشکر ۸۱ زرهی کرمانشاه بود که مراسم تشییع این شهید والامقام امروز در زادگاهش با حضور مردم شهید پرور اسلام‌آباد غرب برگزار شد.

مراسم وداع خانواده شهید والامقام احمد زارعی پس از ۳۸ سال با پیکر این شهید اوایل هفته جاری در حسینیه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه برگزار شد.

انتهای پیام/۸۳۳/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نگذارید کرونا تاثیری بر کیفیت برنامه های سالگرد انقلاببگذارد