ایسنا/کرمانشاه مراسم قرعه کشی لیگ ‌های کاراته آقایان و بانوان کشور برگزار شد و دو تیم سوپرلیگی بانوان و پنچ تیم لیگ برتری آقایان و بانوان کرمانشاه حریفان خود را در این رقابت ها شناختند. سعید نصراللهی رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به حضور هفت تیم از کرمانشاه […]

ایسنا/کرمانشاه مراسم قرعه کشی لیگ ‌های کاراته آقایان و بانوان کشور برگزار شد و دو تیم سوپرلیگی بانوان و پنچ تیم لیگ برتری آقایان و بانوان کرمانشاه حریفان خود را در این رقابت ها شناختند.

سعید نصراللهی رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به حضور هفت تیم از کرمانشاه در لیگ های کاراته کشور، اظهار کرد: در بخش سوپرلیگ آقایان باتوجه به اینکه این رقابت ها در بخش بزرگسالان و در سطح بالایی برگزار می شود، برای همین اسپانسری نداشتیم  تا یک تیم از کرمانشاه را راهی این رقابت ها کنیم.

وی تصریح کرد: مهدی خدابخشی، سامان حیدری و علی مسکینی از کاراته کاهای مطرح کرمانشاهی هستند که علاقمند بودیم با حضور آنها یک تیم را راهی رقابت های سوپرلیگ آقایان کنیم، اما به دلیل اینکه اسپانسری نداشتیم این امر محقق نشد و این ورزشکاران شاخص برای تیم های قدرتمند دیگر مسابقه خواهند داد.

رئیس هیات کاراته استان اضافه کرد: با این حال در بخش لیگ برتر کاراته آقایان چهار تیم شهر ورزش، هیات کاراته، دال و سرمایه گذاری کای‌دای را از کرمانشاه دراین رقابت ها خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: رقابت های لیگ برتر کاراته آقایان با حضور ۲۳ تیم در قالب هشت گروه برگزار می شود که در گروه یک این رقابت‌ها، تیم شهر ورزش کرمانشاه به مصاف تیم های پاس ناجا و علمی کاربردی کرمان می رود.

نصراللهی افزود: در گروه دوم نیز تیم هیات کاراته کرمانشاه با مس کرمان و شهرداری بندر انزلی، در گروه هفتم تیم سرمایه گذاری کای دای کرمانشاه با شوتوکان FSK و هیات کاراته کردستان و در گروه هشتم تیم دال کرمانشاه با مبارزان رشت رقابت خواهد کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۵۶۵ پروژه عمرانی در دهه فجر در کرمانشاه افتتاح و کلنگ‌زنیمی‌شود

وی در ادامه از حضور دو تیم از کاراته کرمانشاه در رقابت های سوپرلیگ بانوان هم خبرداد و گفت: در این رقابت ها جمعا پنج تیم حضور دارند که تیم های باشگاه آرامش و آرون معدن خلیج فارس به نمایندگی از کاراته بانوان کرمانشاه در آن حضور خواهند داشت.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه با بیان اینکه این هیات یک تیم را هم در بخش بانوان راهی رقابت های لیگ برتر خواهد کرد، گفت: این رقابت ها با حضور ۱۳ تیم در چهار  گروه برگزار می شود که تیم هیات کاراته کرمانشاه با تیم های زنده رود سبز اصفهان، هیات کاراته کردستان (ب) و افتخار آفرینان جاویدان یک هم گروه شده است.

وی در ادامه این گفت وگو به حضور قابل توجه تیم های کرمانشاهی در لیگ های کاراته کشور اشاره کرد و گفت: هرچند در حال حاضر ورزشکاران برجسته ای در کاراته کرمانشاه داریم، اما متاسفانه طی سالهای گذشته برای آنها پشتوانه سازی نکرده ایم، براین اساس از زمانی که بحث شروع لیگ های کاراته مطرح شد، تلاش کردیم تا تیم های مختلف و باشگاه های خصوصی استان را برای حضور دراین رقابت ها تشویق کنیم.

نصراللهی یادآورشد: در کنار دو تیم بانوان که در رقابت های سوپر لیگ حضور دارند، پنج تیم از آقایان و بانوان را هم در رقابت های لیگ برتر که در سطح امیدها و جوانان برگزار می شود داریم که از میان همین تیم ها استعدادهایی برای آینده کاراته کرمانشاه ظهور خواهند کرد.

لیگ های کاراته کشور از ۲۸ بهمن به شکل متمرکز در تهران آغاز می شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کارخانه سیلیکون ـ منگنز اسلام‌آباد غرب بهار 1400 بهبهره‌برداری می‌رسد‌

انتهای پیام