ایسنا/کرمانشاه خانه بهداشت و مرکز طب کار صنعت و معدن کرمانشاه در شهرک صنعتی بیستون افتتاح شد. فرهاد مرزی دبیر خانه صنعت و معدن کرمانشاه، امروز(۲۱ بهمن) در مراسم افتتاح  این مرکز که باحضور معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت برگزار شد، گفت: راه‌اندازی این مرکز  می‌تواند به چهار تا پنج هزار نفر نیروی کاری که […]

ایسنا/کرمانشاه خانه بهداشت و مرکز طب کار صنعت و معدن کرمانشاه در شهرک صنعتی بیستون افتتاح شد.

فرهاد مرزی دبیر خانه صنعت و معدن کرمانشاه، امروز(۲۱ بهمن) در مراسم افتتاح  این مرکز که باحضور معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت برگزار شد، گفت: راه‌اندازی این مرکز  می‌تواند به چهار تا پنج هزار نفر نیروی کاری که در سه شهرک صنعتی بیستون، زاگرس و فرامان مشغول فعالیت هستند، ارایه خدمات داشته باشد.

وی ادامه داد: محل این مرکز با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی در اختیار خانه صنعت و معدن قرار گرفت و تجهیز و راه‌اندازی آن نیز به همت اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن و تولیدکنندگان صورت گرفت.

دبیر خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه هزینه انجام شده برای راه‌اندازی این مرکز را ۱.۵ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: مرکز بهداشت و طب کار را ظرف مدت ۲۰ روز راه‌اندازی کردیم.

به گفته مرزی، این مرکز با مساحت ۱۵۰ مترمربع و با حضور پزشک، بهیار و بهداشت یار از صبح تا بعدازظهر ارائه خدمات دارد.

وی از پیگیری چند ساله برای راه‌اندازی خانه بهداشت در شهرک‌های صنعتی کرمانشاه هم یاد کرد که به دلیل مشکلات اعتباری عملیاتی نشده بود و کارکنان این شهرک‌ها از حداقل امکانات درمانی بی‌بهره بودند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قدردانی پلیس تهران از همکاری مردم در روز طبیعت