ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه محدودیت‌های رژه خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن در کرمانشاه را اعلام کرد. سرهنگ فضل الله شیری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شرایط متفاوت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: امسال به دلیل شرایط کرونایی به جای راهپمایی مردمی، شاهد برگزاری رژه خودرویی […]

ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه محدودیت‌های رژه خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن در کرمانشاه را اعلام کرد.

سرهنگ فضل الله شیری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شرایط متفاوت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: امسال به دلیل شرایط کرونایی به جای راهپمایی مردمی، شاهد برگزاری رژه خودرویی و موتوری  خواهیم بود.

وی افزود: مسیر حرکت در این رژه از میدان آزادی تا میدان فردوسی کرمانشاه درنظر گرفته شده و در همین راستا برای تسهیل تردد محدودیت هایی در در نظر گرفته شده است.

شیری ساعت شروع محدودیت ها را از ساعت هفت صبح فردا اعلام و تصریح کرد: با توجه به مسیر در نظرگرفته برای رژه خودرویی و موتوری، از ساعت هفت صبح محدودیت تردد در ضلع شمالی میدان آزادی از سه راه ۲۲ بهمن تا میدان آزادی، در ضلع شرقی از تقاطع دادگستری تا میدان آزادی و ضلع غربی از تقاطع آتشنشانی تا میدان آزادی اعمال خواهد شد.

رییس پلیس راهور استان کرمانشاه افزود: محدودیت های تردد برای تمام ورودی ها به سمت میدان آزادی خواهد بود و تنها خودروهایی حق ورود دارند که قرار است در رژه خودرویی و موتوری این روز شرکت کرده و عمدتا همراه خانواده باشند.

شیری گفت: محدودیت ها همچنین در مسیرهای منتهی به میدان فردوسی هم اعمال خواهد شد و از تقاطع غدیر به سمت میدان فردوسی و از تقاطع مطهری به سمت میدان فردوسی هم محدودیت ها اعمال می شود.

وی افزود: در طول مسیر هم محدودیت هایی از سمت تقاطع جلیلی به سمت مسیر میدان آزادی تا میدان فردوسی و نیز از تقاطع کارگر به سمت مسیر میدان آزادی تا فردوسی اعمال خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاهی‌ها با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسهآفریدند

این مسئول خاطرنشان کرد: هرگونه تردد و توقف خودروها در مسیر اعلام شده ممنوع بوده و تنها اجازه تردد به خودروهایی داده می شود که قصد شرکت در رژه خودرویی را داشته باشند.

وی افزود: از ساعت هفت  صبح و با ورود خودروها ساماندهی آنها انجام شده و رژه خودرویی و موتوری از ساعت ۱۰ صبح از سمت میدان آزادی به سمت میدان فردوسی برگزار می شود.

انتهای پیام