ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از مجازی شدن اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در استان خبر داد. سرهنگ محمدرسول اکبری در گفت و گو با ایسنا، اظهار  کرد: امسال اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی استان با توجه به وضعیت کرونایی به صورت مجازی برگزار می‌شود. اکبری با اشاره به در حال تهیه […]

ایسنا/کرمانشاه رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از مجازی شدن اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در استان خبر داد.

سرهنگ محمدرسول اکبری در گفت و گو با ایسنا، اظهار  کرد: امسال اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی استان با توجه به وضعیت کرونایی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

اکبری با اشاره به در حال تهیه بودن فرآیند تولید محتوای اردوهای راهیان نور مجازی در استان، گفت: هم اکنون گروه هایی در حال ضبط برنامه و محتواهای مرتبط با اردوهای راهیان نور مجازی در استان هستند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه  اضافه کرد: محتواهای مرتبط با اردوهای راهیان نور از طریق شبکه دانش‌آموزی شاد و لینک هایی در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

وی سپس اشاره ای هم به امکان استفاده سایر استانها از محتواهای اردوهای راهیان نور مجازی استان کرمانشاه داشت و ادامه داد: علاوه بر اینکه امکان استفاده سایر استان‌ها از محتواهای تولیدی اردوهای راهیان نور مجازی در صورت درخواست آنها وجود دارد، در صورت لزوم امکان تهیه محتوا نیز برای استانهای متقاضی فراهم می شود.

اکبری در ادامه با اشاره به ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی، گفت: در اردوهای حضوری در هر کاروان امکان اعزام ۵۰۰ نفر بیشتر وجود ندارد، در حالیکه در اردوهای مجازی در هر دوره امکان حضور دو تا سه هزار دانش آموز وجود دارد.

اکبری با بیان اینکه سال گذشته حدود ۱۶ هزار دانش آموز استان کرمانشاه راهی اردوهای راهیان نور شدند، گفت: پیش بینی می شود امسال شاهد حضور حدود۳۷ هزار نفر از دانش‌آموزان استان در اردوهای مجازی راهیان نور باشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیش از ۶ تن پوست مرغ در کرمانشاه کشف شد

اکبری با بیان اینکه اردوهای مجازی راهیان نور در استان کرمانشاه از ۲۹ بهمن آغاز خواهند شد، گفت: این اردوها تا ۲۹  فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام