به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز به مناسبت ایام الله دهه فجر یک صد و یک واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در کرمانشاه به صورت همزمان با افتتاح ۲ هزار و ۳۸۱ واحد مسکونی در سراسر کشور با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد. فرحناز محمدی در ادامه این […]

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر امروز به مناسبت ایام الله دهه فجر یک صد و یک واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در کرمانشاه به صورت همزمان با افتتاح ۲ هزار و ۳۸۱ واحد مسکونی در سراسر کشور با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

فرحناز محمدی در ادامه این مراسم و با سفر به بخش کوزران شهرستان کرمانشاه یک واحد مسکونی را به خانواده دارای معلول واگذار و اظهار کرد: ساخت یک صد و یک واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی استان کرمانشاه با کمک بلاعوض با اعتباری بیش از ۱۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال صورت گرفته است.

وی با اشاره به وظایف بهزیستی مبنی بر حمایت از جامعه هدف افزود: تأمین مسکن مددجویی با اولویت خانوارهای دارای ۲ معلول و یا بیشتر بوده که در همین راستا امروز یک صد و یک واحد مسکونی مددجویان بهزیستی همزمان با ۲ هزار و ۳۸۱ واحد مسکونی کشور افتتاح شد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به خانواده‌های دارای ۲ معلول و بیشتر تصریح کرد: از یک صد و یک واحد مسکونی ۴۹ واحد آن متعلق به خانوارهای دارای حداقل ۲ معلول است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نرخ کرایه تاکسی چند درصد افزایش پیدا می کند؟